Jump to content

Dwa pytania o mody


Recommended Posts

Witam

 

Chciałbym się dopytać o 2 rzeczy:

 

1) Kiedyś na starym xvm była opcja że przy normalnej grze zaznaczały się kropki na minimapie oznaczające gdzie ostatnio był widziany przeciwnik (teraz takie coś mam pod altem) Da się to przywrócić na stałe?

2) Czas przeładowania przeciwnika. Kilka wersji temu (już na 0.9.13) był pasek nad ikonką (zwykły progress bar) z odliczaniem co do dziesiątej części sekundy. A teraz jest tylko mało dokładne kółko jak to zmienić?

 

Pozdrawiam

Link to comment
  • Administrator

Witam,

 

1. Teraz sa ikonki symbolizujace jaka klasa pojazdu zniknela, a obok nazwa czolgu, chcesz zeby byly tylko kropki, i tylko pod altem? Dalo by sie, trzeba by edytowac pliki konfigu minimapki.

 

2. Usuniety, tak jak napisalem w changelogu ;)

Link to comment

1) Nie chciałbym żeby zawsze był punkcik, teraz mi zostaje sama nazwa która jest nieprecyzyjna. Mam kropkę ale pod altem (i to chyba z samego wota a nie z xvm).

2) A nie mogłem znaleźć tego w changlogu. A jest niekompatybilny czy nielegalny czy coś? Bo był mega przydatny:)

 

ps dzięki za szybką odpowiedź :)

Link to comment
  • Administrator

1. Powodem jest konflikt czcionek, a nie ze tak teraz sie pokazuje. Wykasuj ze systemu wszystkie czcionki majace XVM w nazwie. :)

 

2. Czesci osob crashowal gre w losowych momentach, dalem znac tworcy i czekam na naprawienie, on mi potwierdzil ze faktycznie w logach to widzi, aczkolwiek nie wie czemu to sie dzieje wiec...

Link to comment
  • Administrator

1. o super podziałało:)

2. no nic czekamy na update:) (chociaż u mnie nic się nie działo)

 

Jak bardzo zalezy to w zalaczniku masz ten mod do drugiego zagadnienia, wrzuc sobie go do katalogu Aslains_Custom_mods, i odpal instalator ponownie. W przyszlosci pamietaj ze cokolwiek tak wrzucisz do tego katalogu to zawsze sie zainstaluje jako ostatnie w kolejce. :)

OTM_Reloads_RN_913.zip

Link to comment
  • 2 months later...

Podepnę się żeby nie śmiecić nowym wątkiem, Aslain pytanko o mod przeładowania RN (te paski), kiedyś chyba działał też na CW, a teraz nie pokazuje na CW tylko ten drugi (przeładowanie w animowanych kołach). Da się to przestawić?

 

btw świetna robota z tak krótkim czasem od patcha!

Link to comment
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.