Attention: from 24th July to 10th August I will be in a very weak internet zone. It's unlikely that I'll release any updates in that time, I probably cannot provide any support either. Unless I find a strong signal on some mountain top. / Uwaga: od 24 Sierpnia do 10 lipca będę w strefie gdzie jest zbyt słaby internet żeby wypuszczać aktualizacje paczek. W tym czasie wsparcie z mojej strony będzie ograniczone. Przy odrobinie szczęścia może uda mi się znaleźć mocny sygnał, wtedy jest szansa na coś, ale nie obiecuję.

Sign in to follow this  
Followers 0
Greg

Dodatek do modyfikacji

2 posts in this topic

Witam .mam następującą propozycje mianowicie -gdy wybieramy mody obok ( w podglądzie )powinno być pokazane jak te mody wyglądają razem ,czyli podgląd wszystkich zaznaczonych modyfikacji widzielibyśmy jak one się komponują  razem ,odnośnie garażu byłby na przykład drugi podgląd .Według mnie ułatwiło by to odpowiednie dobieranie swoich modów -aby nie było  przypadkowego nakładania się ,bądź instalowania tych które przypadkiem się wcisnęło ,albo ich zapomniało się pstryknąć  Prośba tyczy się zarówno Wot jak i Wow

 

 

ASLAIN czy jest to możliwe  do zrobienia ,możesz  się do tego odnieść ?!

Edited by Greg
0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie da sie zrobic czegos takiego w prosty sposob, wymagalo by strasznie wielkiego nakladu pracy, watpie by ktokolwiek chcial to robic. Ja nie chce napewno.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0