Jump to content

Nie wykryto klienta


Recommended Posts

Cześć!

Miałem ten problem kilka dni temu, nic pomogło więc postawiłem nowy system, zainstalowałem tylko stery do grafiki i co-procesora, zainstalowałem legalnego eseta
Zainstalowałem WOTa (nawet go nie odpaliłem)
Sciągnąłem modpacka i nie mogę zainstalować modów bo instalator nie widzi WOTa

logów nie mam bo instalacji nie rozpoczynałem. Ostatnio jak miałem ten problem to instalację tak jak teraz mogę wystartować, ale mody nie działały.

jakieś sugestie?

 

post-11907-0-73220500-1457029616_thumb.j

post-11907-0-88276300-1457029617_thumb.j

Link to comment

Cześć,zaloguj się do gry najpierw,urochom modpacka (potrzebny jest plik do twojego konta,po zalogowaniu zostanie automatycznie utworzony w folderze gry).Nieważne jaki masz antywirus zainstalowany,w ustawieniach zaznacz folder WoT-a jako bezpieczny,żeby nie był skanowany itp,w folderze gry dodaj nowy folder (ja mam "mody" do niego pobieram nowe wersje modpacka),w Escie masz zaporę ustaw WoT-a jako bezpieczny i zezwól na połączenia wychodzące i przychodzące.Na przyszłość żeby uniknąć takich problemów,podziel dysk na partycje,2 wystarczą,na dysku C instaluje się tylko system + sterowniki,na dysku D:gry,filmy,zdjęcia,antywirusa itp.W razie instalacji czy zmiany systemu nie będziesz musiał na nowo instalować gry,nie utracisz filmów,zdjęć czy innych swoich dokumentów,plików itp.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.