Jump to content
FuBu

Najnowszy aslain - zbugowane mody

Recommended Posts

Witam,

w najnowszej paczce Aslaina nie działa prawidłowo po instalacji mod o nazwie DMG log + zegar. mozesz to naprawić?

do tego inne mody nie działają mimo że skasowałem katalog cache

W moim podpisie informacja jak zglosic problem, zalacz logi itd. Informacja ktora podles nie jest wystarczajaca zeby cos powiedziec. A tak w ogole to upewnij sie ze masz najnowszy instalator - pobierz go ponownie nawet jak masz najnowsza wersje, potem sprawdz czy AV nie miesza a na koncu rob zgloszenie.

Mam ten sam problem z zegarem i licznikiem dmg: w bitwie i w wynikach bitwy.FuBu przypadkiem nie uruchomiłeś gry w "trybie bezpiecznym"? WG dodało,testuję tą opcje w swoich grach-uruchomia ona grę z wyłączonymi modami.

python.log

_Aslains_Installer_CompList.log

WOWsLauncher.log

post-695-0-37022100-1457136331_thumb.jpg

post-695-0-54344300-1457136346_thumb.jpg

Edited by (GB-R)MarekTor

Mam ten sam problem z zegarem i licznikiem dmg: w bitwie i w wynikach bitwy.FuBu przypadkiem nie uruchomiłeś gry w "trybie bezpiecznym"? WG dodało,testuję tą opcje w swoich grach-uruchomia ona grę z wyłączonymi modami.

Najwazniejszy log nie zostal zalaczony, .inf. Najlepiej zalaczac aslains logs zip, zamiast osobno pliki

Winny jest komputer na ktorym jest instalacja robiona, u mnie po zainstalowaniu identycznych modow wszystko w bitwie widze i mam.

Takze albo brak uprawnien jakichs, albo jakis wazny plik jak battle_elements jest przyblokowany, albo calosc blokuje jakis antywir.

Mam ten sam problem z paskami życia , dmg i czasem , najnowszy wersja installera

_Aslain_logs.zip

Edited by mlynowy