Jump to content

Wyłączają się dźwięki wersja 45


Recommended Posts

Cześć.

 

Jest problem przy wersji 45. podobny był bodajże przy wersji 43.

 

Wyłączają się dźwięki w grze. Według mnie to problem instalatora. Przypominam mi się, że przy zmianie instalatora (wcześniejsza wersja paczki) też miałem ten problem ale reset wota pomagał (gra odpalała) bez dźwięków.

W tym momencie podczas bitwy dźwięki same się wyłączają. Nie ma określonego czasu raz zaraz przy starcie innym razem pod koniec, czasem w ogóle nie ma dźwięków.

 

Używam modów dźwiękowych:

-Odgłosy dział: Kriegstreiber's Guns

-Odgłosy silników:  Kriegstreiber's Engine

-Odgłosy trafień:  Kriegstreiber's Hit

 

Odgłosy załogi : Kapitan Bomba

 

Link to comment

Kolego musisz dodać z folderu WoT-a Aslain.logs.zip-archiwum WinRaR,7 ZIP,zależy jaki masz program do archiwum zainstalowany.Obok "cytuj" wyświetli się "edytuj",na dole pod postem klikasz 'Przeglądaj",w folderze WoT-a znajdziesz za folderem res_mods,załącz ten plik i to wszystko.Z opisu co zainstalowałeś niczego Aslain nie dowie się.Przy okazji,widziałem że sprawdzasz statki to wszystko oprócz zegara z hitlogiem działa,twój modpack z grą są  dla firewalla i antywira bezpieczne nie do skanowania.Odinstalowałem pqaczkę i gra się odpailiła,bitwy płynnie,parę zagrałem,połowie w bitwie ping poszedł na 200 z fpsy na 20 klatek:)Plotki chodzę,że w tym tyg mają wypuścić patcha,można się spodziewać na półapki po zainstalowaniu Modów.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.