Jump to content

brak możliwości wyjścia z bitwy


Recommended Posts

wersja instalatora 9.14.05

 

-gdy zginę nie mogę wyjść do garażu, w zasadzie nic nie mogę - odcina mi klawiaturę (klawisze funkcyjne działają)
-celownik Harpoon 3.0 ang - gdy wchodzę w trym snajperski jest ok (zarówno shift jak i kółkiem myszy) gdy chcę z niego wyjść to dzieją się różne rzeczy ( jak wejdę kółkiem to kółkiem mogę z niego wyjść, ale jak użyję shift a chcę wyjść kółkiem - nie mogę, mogę co najwyżej oddalić widok)

Pozdrawiam.

mały edit:

 

- nie działa zarówno dźwięk jak i ikonka 6-go zmysłu

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

Edited by Grabarz
Link to comment

nie zmienia to faktu że gra nie działa prawidłowo- poza tym esc dalej nie działa

 

nowy błąd: minimapa się "zacina" tzn pozycje pojazdów ulegają zatrzymaniu, czasem znikają okręgi widoczności

Edited by Grabarz
Link to comment

zainstalowałem najnowszy modpack  wyczyściłem pliki gry

-gra wciąż nie pozwala wyjść do garażu,
-dźwięki wydają się mocno wytłumione,
-ikona 6 zmysłu, i dźwięk (12 sek z paczki) - przestają działać po 2 sekundach

 

w dodatku czego bym nie próbował załączyć zawsze wyskakuje "This upload failed" :(

Link to comment
  • Administrator

Gralem i dalej nie mam problemow o ktorych piszesz. W logach masz spam bledow, powtarza sie to:  Node HP_turretJoint is not found inni ktorzy opisuja podobne problemy tez maja ten blad w logach.

 
Zobacz bez paru modow od celowania, np. Extra Aim Info usun.
Link to comment

wersja instalatora 9.14.05

 

-gdy zginę nie mogę wyjść do garażu, w zasadzie nic nie mogę - odcina mi klawiaturę (klawisze funkcyjne działają)

-celownik Harpoon 3.0 ang - gdy wchodzę w trym snajperski jest ok (zarówno shift jak i kółkiem myszy) gdy chcę z niego wyjść to dzieją się różne rzeczy ( jak wejdę kółkiem to kółkiem mogę z niego wyjść, ale jak użyję shift a chcę wyjść kółkiem - nie mogę, mogę co najwyżej oddalić widok)

Pozdrawiam.

mały edit:

 

- nie działa zarówno dźwięk jak i ikonka 6-go zmysłu

U mnie te same objawy ale wyjście do garażu można odblokować wciskając raz lub 2 razy klawisz "F1" wtedy "Esc" się mi odblokowuje.

Link to comment

U mnie też występuje ten problem ale co ciekawsze nawet bez modów, myślę że to nie wina modów ale klienta gry bo zarówno przy odinstalowanych modach jak i graniu w trybie bezpiecznym (bez modów), który można wybrać w launcherze ten błąd i tak występuje :/ Oczywiście to co napisaliście, że działa po wciśnięciu Ctrl oraz F1 np. jak najbardziej działa :) ale to nie rozwiązuje problemu.

Link to comment

na czystym kliencie gry - odinstalowane wszystkie mody takie rzeczy się nie dzieją ...

 

inna sprawa to zacinanie się celownika - pomimo odinstalowania kilkudziesięciu modów wciąż mam problemy z celownikiem opisane w 1szym poście

Link to comment
  • Administrator

-blokowanie się możliwości pisania,

-blokowanie się możliwości wyjścia z bitwy

-blokowanie się celownika

wersja paczki 9.14.11

 

Gralem bitwe, nie spotkalem ani jednego z wypisanych problemow :( Logi pythona tez wyjatkowo czyste.

Link to comment

nie wiem, nie winię Cię/Was ( nie wiem ilu ludzi tworzy tą paczkę) doceniam zaangażowanie, i czas poświęcony moim problemom

wychodzi na to że wersja 9.14 nie lubi modów :D  dzięki wielkie za pomoc  - gram jak jest

Link to comment

tez mialem problem z wyjsciem z bitwy bo NIBY klawisz ESC nie dziala, ale wciskalem F1 i potem juz wszystko smiga. Co do dolaczania do plutonow to trzeba sprobowac recznie usunac caly resmods i na nowo aslaina zainstalowac. No i oczywiscie bez auto-gasnic czy tam tundry i innych dodatkowych nie-aslainowych modow.

Link to comment

Też nie mogę pisać ani wyjść z gry po tym jak zginę. Dodatkowo mam problem z wejściem do gry za każdym razem muszę przeinstalować na nowo mody inaczej nie da się wejść do gry.

\

 

 

Edit. Wgranie nowej paczki nic nie naprawia, usunąłem auto login i pokazywanie pingu podczas logowania, dodatkowe ekrany logowania wszystko na co wpadłem i nic.

Wgrałem mody od OM i wszystko działa. Wolałbym jednak powrócić do Twojej paczki.

Edit2. Aby pisać i wyjść z bitwy (po zniszczeniu czołgu) trzeba najpierw kogoś do plutonu zaprosić.

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

Edited by Pawel_KK
Link to comment

Ja mam też problemy z opisanymi sytuacjami ale mi się to nie zdarza nagminnie. Jedyne co to nie mam problemów odpalić gry po jakimś błędzie. Dziwna sprawa z tym. Nie wyobrażam sobie instalować innego moda :P
A co chodzi o wywalanie z gry mój brejdak gra bez modów aslaina. Ma tylko wrzucony z neta czas celowania i mówił mi że czasem właśnie wywala go z gry albo mu się zawiesza. Więc wydaje mi się że WG jak zawsze przy aktualizacji spaprało robotę. Im wyższe aktualizacje tym gorsza gra buu :/

Link to comment
  • Administrator

Też nie mogę pisać ani wyjść z gry po tym jak zginę. Dodatkowo mam problem z wejściem do gry za każdym razem muszę przeinstalować na nowo mody inaczej nie da się wejść do gry.

\

 

 

Edit. Wgranie nowej paczki nic nie naprawia, usunąłem auto login i pokazywanie pingu podczas logowania, dodatkowe ekrany logowania wszystko na co wpadłem i nic.

Wgrałem mody od OM i wszystko działa. Wolałbym jednak powrócić do Twojej paczki.

Edit2. Aby pisać i wyjść z bitwy (po zniszczeniu czołgu) trzeba najpierw kogoś do plutonu zaprosić.

 

TO ze w OM dziala to nic nie znaczy, musza miec jakis mod w innej wersji niz ja, i tyle. Zgadnij jednak ktory to mod, jesli u mnie nic sie nie dzieje, to nie jestem w stanie naprawic bledu ktorego nie mam.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.