Jump to content

6 kolorów od Team XVM (domyślna skala z XVM)


Recommended Posts

Witam. Czemu ta skala jest przekłamana?

 

Domyślnie według oficjalnej strony zielony zaczyna się od 1310 a niebieski od 1965

 

EHTpal1.png

 

Natomiast po zaznaczeniu opcji przy instalacji packa z domyślną skalą są ładowane takie wartości:

 

PKMHdpy.jpg

 

Czy nie może to zostać skorygowane? Przecież nie po to człowiek przy instalacji zaznacza standardową skalę aby dostać jakieś customowe "podpompowane" wartości. Standardowa to standardowa. Wartości mają się pokrywać z tymi które są ustalone przez XVM a nie kogoś innego.

Link to comment
  • Administrator

To jest najnowsza skala XVM (z ostatniego nightly build wzialem, zeby byla pewnosc ze aktualna)

 

    "wn8": [

      { "value": 380,  "color": ${"def.colorRating.very_bad" } },  //    0 - 379  - very bad   (20% of players)
      { "value": 860,  "color": ${"def.colorRating.bad"      } },  //  380 - 859  - bad        (better than 20% of players)
      { "value": 1420, "color": ${"def.colorRating.normal"   } },  //  860 - 1419 - normal     (better than 60% of players)
      { "value": 2105, "color": ${"def.colorRating.good"     } },  // 1420 - 2104 - good       (better than 90% of players)
      { "value": 2770, "color": ${"def.colorRating.very_good"} },  // 2105 - 2769 - very good  (better than 99% of players)
      { "value": 9999, "color": ${"def.colorRating.unique"   } }   // 2770 - *    - unique     (better than 99.9% of players)
    ],
 
A to skala instalowana przez modpack, po wybraniu XVM 6 kolorow:
 
    "wn8": [
      { "value": 380,  "color": ${"def.colorRating.very_bad" } },  //    0 - 369  - very bad   (20% of players)
      { "value": 860,  "color": ${"def.colorRating.bad"      } },  //  370 - 844  - bad        (better then 20% of players)
      { "value": 1420, "color": ${"def.colorRating.normal"   } },  //  845 - 1394 - normal     (better then 60% of players)
      { "value": 2105, "color": ${"def.colorRating.good"     } },  // 1395 - 2069 - good       (better then 90% of players)
      { "value": 2770, "color": ${"def.colorRating.very_good"} },  // 2070 - 2714 - very good  (better then 99% of players)
      { "value": 9999, "color": ${"def.colorRating.unique"   } }   // 2715 - *    - unique     (better then 99.9% of players)
    ],
 
Wygladaja identycznie :)

 

Link to comment
  • Administrator

Mylacy jest obrazek z podgladu modu, nie aktualizuje go zawsze, bo ostatnio czesto zmieniali te skale, a ja nie mam czasu zajmowac sie malowaniem obrazkow, te ze skalami ratingow sa upierdliwe, wiec jak ktos ma aktualna na obrazku to moze mi wyslac a podmienie.

Link to comment

Aslain masz tu ode mnie obrazeczki z aktualnymi danymi, są dwa obrazki jak w paczce jeden z oryginalnymi kolorami i drugi z lepszym niebieskim.

Pozdrawiam i mam nadzieję że pomogłem. 

 

PS. jeśli będziesz chciał to mogę ci poprzerabiać w razie potrzeby trochę obrazków bądź innych rzeczyz paczki  w wolnym czasie ;P

colors.zip

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.