Jump to content

9.15.0 BRR i Webium


Recommended Posts

Dwa błędy.

Brak pliku z ikonkami Webium na serwerze. W instalatorze błąd 404. Nie wiem czy to problem przeciążenia czy go tam nie ma.

 

Drugi w modzie BRR. Szybko nie będzie chyba naprawiony. Szczegóły na forum vbaddicta. Trzeba wyłączyć ten mod bo powoduje niekończącą się aktualizację czołgistów. To jest to samo co na angielskiej wersji ktoś zgłosił.

http://www.vbaddict.net/issue/1249-BRR-Stuck-on-quot-Updating-Crew-quot

Link to comment

Jeszcze jeden problem z Webium.

Instalator po wybraniu webium wkłada je tu res_mods\0.9.15\gui\maps\icons\vehicle\contour

A konfiguracja (tak mi się wydaje) i tak bierze stąd res_mods\mods\shared_resources\xvm\res\contouricons\regular. A tu są Twoje ikonki. Dopiero po ręcznym przerzuceniu zacząłem mieć właściwe. Także jeszcze to w wolnym czasie do poprawienia. Ja tam sobie z tym poradziłem. No chyba że to był efekt poprzedniego 404 ale czyszczenie Aslains_DLC_cache nie pomogło a instaluje zawsze na czysto. 

 

Link to comment
  • Administrator
On 5/26/2016 at 9:00 PM, tuokama said:

Jeszcze jeden problem z Webium.

Instalator po wybraniu webium wkłada je tu res_mods\0.9.15\gui\maps\icons\vehicle\contour

A konfiguracja (tak mi się wydaje) i tak bierze stąd res_mods\mods\shared_resources\xvm\res\contouricons\regular. A tu są Twoje ikonki. Dopiero po ręcznym przerzuceniu zacząłem mieć właściwe. Także jeszcze to w wolnym czasie do poprawienia. Ja tam sobie z tym poradziłem. No chyba że to był efekt poprzedniego 404 ale czyszczenie Aslains_DLC_cache nie pomogło a instaluje zawsze na czysto. 

 

 

Naprawiono, nalezy przeinstalowac paczke z czyszczeniem folderu DLC.

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.