Jump to content

Problemy po zakończeniu bitwy.


Recommended Posts

Po zainstalowaniu poprzedniej paczki dzieje się dokładnie to samo - przy wychodzeniu do garażu co walka zwis na kilkadziesiąt sekund z bardzo dużą szansą na "czarny ekran" i całkowite zawieszenie gry. Po śmierci podczas przełączania widoku pomiędzy graczami bardzo często pojawia się podobny objaw.

Link to comment
1 minute ago, kriston said:

Potwierdzam u mnie to samo a dodatkowo jak wciskam T to zamiast komunikatu "potrzebne wsparcie na" wyskakuje Do ataku czy to też ma związek z xvm?

 

Nie, po prostu jak nie "trafisz" dokladnie w czolg to "T" jest domyslnie komenda do ataku a po najechaniu na czolg i klinknieciu T dopiero pojawia sie "potrzebne wspracie na".

Link to comment
2 minutes ago, BigBlueElephant said:

 

Nie, po prostu jak nie "trafisz" dokladnie w czolg to "T" jest domyslnie komenda do ataku a po najechaniu na czolg i klinknieciu T dopiero pojawia sie "potrzebne wspracie na".

 

W 9.14 nie trzeba było dokładnie trafić w czołg i była komenda "potrzebne wsparcie na "

Link to comment
2 minutes ago, kriston said:

 

W 9.14 nie trzeba było dokładnie trafić w czołg i była komenda "potrzebne wsparcie na "

 

Hmm spieral sie nie bede, w kazdym badz razie u mnie od dluzszego czasu (ciezko mi dokladnie okreslic od ktorej latki)  dzialalo to tak jak teraz.

Edited by BigBlueElephant
Link to comment

Witam Aslain. Jak koledzy powyżej błąd po zakończeniu bitwy nie został rozwiązany paczka jaką wskazałeś . Nadal gra się zawiesza jak również następuje odłączenie od serwera.

edit.

Rozmawiając z kolegami z zagranicy i czytając anglojęzyczne forum to problem ten występuje u ludzi posiadając modyfikacje.  Po wywaleniu wszystkich modów problemy nie występują.

Edited by saintseiya
Link to comment

O.k, porobilem troche testow:

 

1) Po dodaniu uaktualnionego pliku XVM , gra nie odlacza sie od serwera i wraca do garazu po okolo 1min zawiechy jesli przezylismy w bitwie.

 

2) Jesli nasz pojazd zostal zniszczony w bitwie i nie "przeskakiwalismy" na inne pojazdy, rowniez po 1min zawiechy gra powraca do garazu.

 

3) Jesli zginelsimy i w czasie trwajacej bitwy klikniemy powrot do garazu przed koncem bitwy gra zawiesza sie i/lub pojawia sie czarny ekran oraz po okolo 2 min nastepuje odlaczenie od serwera.

 

4) "Przeskakiwanie" na inne pojazdy jesli zostalismy zniszczeni w trakcie trwajacej bitwy w 80% powoduje trwala zawieche.

Edited by BigBlueElephant
Link to comment

U mnie pomogło odznaczenie na stronie XVM-a opcji XMQP i odznaczenie contacts coments and groups. Z paczki wywaliłem też replays RU i opcje pokaż flagi wybranego języka klienta podczas ładowania bitwy i pod tab i ikonki statów XVM podczas ładowania bitwy i pod tab + zmieniłem żarówkę na inną bo wcześniej używałem XVM-owej. Jak na razie nic się nie zacina płynnie przenosi do garażu czy to po zgonie czy po wygranej bitwie. Instalowane na 9.15.04

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.