Jump to content

problem z logo klanu


Recommended Posts

no do tej nowej wersji było normalnie logo klanu na czołgach i w bitwie na czołgach mam sd niektórzy mają normalnie logo klanu na czołgu to troche irytujące mam obawy że to skutek zainstalowanej paczki aslaina tyle że nie wiem co jest zaznaczone że blokuje i nie wiem co odznaczyć....

Edited by zasek1234
Link to comment
  • 1 month later...

Mam dosłownie ten sam problem, sprawdziłem w logu mam te same błędy czyli :

 

ERROR: [EXCEPTION] (scripts/client/VehicleStickers.py, 304):
Traceback (most recent call last):
  File "scripts/client/VehicleStickers.py", line 301, in __onClanEmblemLoaded
  File "scripts/client/VehicleStickers.py", line 263, in __doAttachStickers
RuntimeError: PyStickerModel::setTextureData - failed to load texture from input data, texture contents may be corrupt or incomplete.
 

Próbowałem już wiele razy coś zrobić, podmieniać pliki w których wskazuje błąd, niestety wszystko bez skutku.

Link to comment

No i ja właśnie pomyślałem o tym, że doczekam do kolejnej aktualizacji. Ciekawi mnie tylko dlaczego u jednych jest problem u innych nie ma. Mniejsza o to, dzięki @HeroicFighters że odpisałeś w tym temacie jak WG do tego się ustosunkowuje. Czekam na aktualizację a ta chyba niebawem będzie.

Link to comment

Wiesz co dziwna sytuacja... przedwczoraj gdy wszedłem do gry późnym popołudniem loga się same pojawiły na czołgach, wczoraj wchodzę już ich nie ma :/ Ja nic nie robiłem, WG coś chyba kombinuje na ... serwerze, nie jestem pewien. Patche chyba w tym tygodniu to trzeba cierpliwie zaczekać na rozwój wydarzeń.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.