Jump to content

TessuMod - brak tego moda w grze po mimo zaznaczenia w instalatorze ( i poprawnej konfiguracji TS'a)


Recommended Posts

Witam

 

Przed zgłoszeniem problemu wykonałem niezbędne czynności które robi się przy napotkaniu problemu. Wykonałem je przy pomocy instalatora jak i również manualnie – czyszcząc dane foldery. 

 

Problem jest mało znaczący (i do rozwiązania manualnie kopiując mod) a polega na tym że mod o nazwie „TessuMod” nie funkcjonuje. Nie wiem czy jest to mod DLC- jeśli tak to nie jest on nawet pobierany/nie znajduje się w folderze Aslains_DLC_cache . Nie ma też śladu po nim po instalacji instalatorem w folderze res_mods (sprawdzałem zgodnie ze ścieżką podaną na stronie autora modu). Dodam że mod zaaplikowany manualnie (bez kopiowania plików CameraNode.pyc  oraz __init__.pyc zgodnie z zaleceniami autora) działa w pełni sprawnie- czyli nie jest to kwestia ustawień WoTa/TS czegokolwiek innego tylko braku instalacji lub instalacji nieprawidłowej moda TessuMod przez instalator. Problem nie dotyczył/dotyczy jedynie wersji najnowszej instalatora v16  gdyż już wcześniej po mimo zaznaczonego moda TessuMod nie widziałem jego działania w grze ale nie przyglądałem wtedy się problemowi tak dogłębnie jak zrobiłem to teraz.

 

Nie wydaje mi się też żeby problem miał jedynie zasięg lokalny gdyż szukając informacji o jakiś dodatkowych ustawieniach niezbędnych do działania TessuMod natknąłem się na post w którym opisywany jest dokładnie ten sam problem: http://forum.wotlabs.net/index.php?/topic/13336-tessumod-teamspeak-integration-mod/?p=302726 (gdyby link nie odsyłał do odpowiedniego postu to chodzi mi o post Dlur'a datowany na 2 października 2014 - 12:11 AM) 

 

W załączniku zamieszczam niezbędne plik. 

 

EDIT: zauważyłem że w angielskiej sekcji ów problem również został zgłoszony, jest tam też odpowiedź Aslain'a - w takim razie wybaczcie za zaśmiecanie. 

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.