Jump to content

Recommended Posts

  • 5 weeks later...

Podepnę się pod pytanie.

 

We wcześniejszych wersjach paczki można było zaznaczyć żeby statystyki graczy nie były wyświetlane. WN8, winratio i cała reszta tych kolorków obok nicków ;). W obecnej nie mogę tego wypatrzeć. Niby mam odznaczone "Statystyki graczy w XVM", ale pomimo tego nadal widzę "na kolorowo" :P.

 

Dziękuję z góry za odpowiedź.

Link to comment
  • Administrator

Te

 

Podepnę się pod pytanie.

 

We wcześniejszych wersjach paczki można było zaznaczyć żeby statystyki graczy nie były wyświetlane. WN8, winratio i cała reszta tych kolorków obok nicków ;). W obecnej nie mogę tego wypatrzeć. Niby mam odznaczone "Statystyki graczy w XVM", ale pomimo tego nadal widzę "na kolorowo" :P.

 

Dziękuję z góry za odpowiedź.

 

Teraz mozna to zrobic tylko poprzez strone xvm po zalogowaniu sie na swoje konto.

Link to comment

pierwsza sprawa
nie mogę edytować XVM,po otwarciu pliku xvm w notatniku jest taka informacja
The boot configs file. To use - rename to xvm.xc. zmiana nic nie pomogła
a na stronie XVM pojawia się taki komunikat 
Cannot find root config element(config version must be present)

druga sprawa
to ikony czołgów,wybieram sobie podczas instalacji jakie chcę,a w grze i tak są ciągle te same (Aslaina) fajne są,ale przyzwyczaiłem się do (man1aq),nawet wrzucałem sam mod z ikonami do res_mods,ale niczego to nie zmienia,dalej są takie same
pozdrawiam i dzięki za pomoc

Link to comment
  • Administrator

Zle otwierasz, zostaw ten xvm.xc w spokoju, i wejdz do folderu Aslain, i tam otworz wszystkie pliki na raz, ale....

 

edytor online na stronie www nie jest i nie bedzie juz rozwijany, nie obsluguje on dobrze wszystkiego - moze popsuc i popsuje konfig.

 

Jesli nie instaluja sie wybrane ikony z paczki znaczy ze komp blokuje instalatora, moze byc jakis program typu kasperski itp.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.