Jump to content

ModPack 5.7.0.03


Guest pl_piter

Recommended Posts

Guest pl_piter

Witam , 

nową paczuszkę chyba coś boli , gdyż po zainstalowaniu wyszedł mały misz-masz aż oczy  bolą :ohmy: , sprawdzałem dwa razy czy nie popełniłem jakieś gafy przy instalacji a może  :huh:

Screen Shot 06-25-16 at 01.15 PM.PNG

Screen Shot 06-25-16 at 01.15 PM 001.PNG

_Aslain_logs.zip

Link to comment
Guest pl_piter

Witam ,

metodą prób i błędów doszedłem, że wina leży po stronie moda  : " usuwacz mgły " nie instalować tego moda w najnowszej paczce .

Link to comment

Używam "usuwacza" ale nic takiego u mnie nie się nie działo, natomiast od wszystkich 3ech wersji do 0.5.7.0 mam tak, że gdy wyjdę z bitwy przed jej końcem ( bo mnie wcześniej ukatrupil) to:

nie działają ikonki w karuzeli  - w 5ciu kolumnach jakie mam nie działa druga i trzecia

nie można kliknąć "i" w prawym dolnym narożniku, nawet się nie zapala po najechaniu kursorem

grając tak dalej po bitwie nie można kliknąć już w "powrót do portu"  - nie reaguje, kliknąć w "x" nie reaguje... tylko wciśnięcie Esc

 

usuwałem/zmieniałem różne mody: od mgły, zoomowania, ikonki, licznik dmg, usuwacz mangi minimapki z nazwami i nic...

ps. w ogóle nie działa modyfikacja na kolorowe brzegi mapek

 

 

_Aslain_logs.zip

Link to comment
Guest pl_piter
32 minuty temu, Lightfifty napisał:

Używam "usuwacza" ale nic takiego u mnie nie się nie działo, natomiast od wszystkich 3ech wersji do 0.5.7.0 mam tak, że gdy wyjdę z bitwy przed jej końcem ( bo mnie wcześniej ukatrupil) to:

nie działają ikonki w karuzeli  - w 5ciu kolumnach jakie mam nie działa druga i trzecia

nie można kliknąć "i" w prawym dolnym narożniku, nawet się nie zapala po najechaniu kursorem

grając tak dalej po bitwie nie można kliknąć już w "powrót do portu"  - nie reaguje, kliknąć w "x" nie reaguje... tylko wciśnięcie Esc

 

usuwałem/zmieniałem różne mody: od mgły, zoomowania, ikonki, licznik dmg, usuwacz mangi minimapki z nazwami i nic...

ps. w ogóle nie działa modyfikacja na kolorowe brzegi mapek

 

 

_Aslain_logs.zip

Witam , 

mam również te same objawy co mój przedmówca , chociaż te przypadłości zaczęły się dziać od wersji 5.7.0.1  . Eksperymentuje i próbuje na swój sposób znaleźć jakiś lek :(

_Aslain_logs.zip

Link to comment

Sprawdziłem jedną rzecz i dodam, że opcja wyjścia przed końcem bitwy nie ma wpływu na tą usterke... po prostu 3,4,5 bitew i tak się dzieje. Puki co jedynie co pomaga to wył. i wł. grę. No ale to tak w kółko zaś się bawić?...

 

tak w ogóle to na screene dałem jak wyglądają docki "wanna z zabawkami" bo nie wspomniałem o tym, chyba potrzebują akt.

 

shot-16.06.25_20.29.22-0654.jpg

shot-16.06.25_20.32.31-0836.jpg

Link to comment
  • Administrator
15 hours ago, Lightfifty said:

Sprawdziłem jedną rzecz i dodam, że opcja wyjścia przed końcem bitwy nie ma wpływu na tą usterke... po prostu 3,4,5 bitew i tak się dzieje. Puki co jedynie co pomaga to wył. i wł. grę. No ale to tak w kółko zaś się bawić?...

 

tak w ogóle to na screene dałem jak wyglądają docki "wanna z zabawkami" bo nie wspomniałem o tym, chyba potrzebują akt.

 

 

 

 

Powodem jest usuwacz mgły. Nie wiem po jaka cholere MajorRenegade usuwa tam mgle, powinna zostawic porty w spokoju....

Link to comment

no i problem powrocil pomimo usunietego moda Majora

 

/EDIT

patrzac od gory mam obecnie dostepne wszystko do poziomu ikon Port, Moduly itd. z lewej jest "sprawny" pas o szerokosci ikon 1 kolumny statkow (przy wlaczonej karuzeli).

cala reszta ekranu gry jest niedostepna

Edited by airgusek
Link to comment
Guest pl_piter
Dnia 25.06.2016 o 18:59, Lightfifty napisał:

nie można kliknąć "i" w prawym dolnym narożniku, nawet się nie zapala po najechaniu kursorem

grając tak dalej po bitwie nie można kliknąć już w "powrót do portu"  - nie reaguje, kliknąć w "x" nie reaguje... tylko wciśnięcie Esc

 

 

Witam , 

nadal jest z tym problem , próbuję instalować i odinstalowywać mody ale nadal nie mogę znaleźć który powoduje ten problem , nie wyślę logów gdyż zainstalowałem minimum które potrzebuje,a z wielu musiałem zrezygnować . 

Link to comment

Już nie mam z tym problemu... po zmianie modyfikacji o dziwo problem ustał

tak patrzyłem i porównałem nasze logi po kątem co mieliśmy takie samo a co ja zmieniłem, że mam ok...

wychodzi na to, że jest to "Markery uszkodzeń i torped oraz ostrzeżenie o wykryciu"... spróbuj to

Teraz ściągnąłem 0.4... zobaczymy co się schłapie tym razem...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.