Jump to content
Sign in to follow this  
ocb

Po dzisiejszej aktualizacji WoT nie działa z modami

Recommended Posts

Witam po dzisiejszej 60mb aktualizacji gra z zainstalowanymi modami przestała działać wysypuje się w trakcie ładowania, nie wiem jak popularny jest to problem ale po odinstalowaniu modów wszystko działa, tzn gra nie odpala wyrzucając komunikat o braku folderu 0.9.3 ale po ponownej instalacji Wota wszystko wróciło do normy. Może komuś jeszcze coś takiego się dzieje?? Niestety nie dam potrzebnych logów po w tym momencie odinstalowałem modpack. Najwidoczniej jakiś mod który mam wybrany przestał współpracować z Wotem pytanie tylko który. Pozdrawiam

Ok już mam gnomefather's mod czy to dźwięki działa czy silnika powoduje problemy ominięcie ich w instalacji powinno pomóc:) Temat do zamknięcia:) Pozdrawiam

Przepraszam ale nie moge tego naprawic w tej chwili jestem w gorach gdzie internet dziala mi z predkoscia pierwszych modemow telefonicznych z 1985 roku...jakies 100 bajtow na sekunde, ledwo daje rade wysylac proste komunikaty tekstowe....

Naprawie wszystko w przyszlym tygodniu jak wroce do normalnego internetu.

Na te chwile nie instalujcie gnoma z paczki, i wydaje mi sie trzeba tez zaktualizowac XVMa do najnowszego.

Sciagnij tez najnowszy instalator, updatniety Gnome nie powinien juz robic problemow. Silniki sa bez zmian, czyli rozumiem ze pewnie byly ok.