Jump to content

Problem z zaczytaniem ustawień modów w grze


Recommended Posts

Witam mój problem jest prawdopodobnie łatwy do rozwiązania.

Od kilku paczek nie zaczytują mi się ustawienia modów. Innymi słowy same mody działają ale na przykład nie wyświetla mi 5 pasków czołgów w karuzeli tylko 1 to samo z ustawieniami xvm.

Podejrzewam że błąd leży w ścieżce pliku. 

I tu pytanie właściwe jak nazywa się plik który zaczytuje ustawienia modów, żebym mógł zmodyfikować sobie ścieżkę do poprawnej.

 

 

Link to comment
  • Administrator

Cos blokuje ci instalacje, widze pare bledow ktore nie powinny miec miejsca, instalator nie wykonal kodu do konca. Mozliwe ze antywir, brak uprawnien admina, albo uprawnienia plikow jakos sie uszkodzily, i nie maja wlasciwych userow

Link to comment

Przepraszam, że długo nie odpisywałem (w ogóle jestem strasznie pozytywnie zaskoczony tym, że to Ty mi odpisujesz) spróbuje uruchomić instalator jako admin może to pomoże. Dziękuje za sugestie. jeżeli to pomoże napisze

 

edit: instalacja jako administrator pomogła. Dziękuje za pomoc

Edited by Ab_maris
  • Upvote 1
Link to comment
  • Administrator
16 hours ago, Ab_maris said:

Przepraszam, że długo nie odpisywałem (w ogóle jestem strasznie pozytywnie zaskoczony tym, że to Ty mi odpisujesz) spróbuje uruchomić instalator jako admin może to pomoże. Dziękuje za sugestie. jeżeli to pomoże napisze

 

edit: instalacja jako administrator pomogła. Dziękuje za pomoc

 

Ciesze sie ze moglem cos pomoc :)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Witam Mam problem od wejścia jakiejś aktualizacji z 27.07.16r nie mogę zainstalować żadnej paczki aslaina  w miejscu gdzie powinienem mieć zaznacz pola które mody chcę  zainstalować są szare pola których nie sposób zaznaczyć te pola powinny być bardziej wyraźiste,

Desktop 28-07-2016 23-51-14-977 (1).jpg

Desktop 28-07-2016 23-51-14-977 (2).jpg

Link to comment
56 minutes ago, zasek1234 said:

Witam Mam problem od wejścia jakiejś aktualizacji z 27.07.16r nie mogę zainstalować żadnej paczki aslaina  w miejscu gdzie powinienem mieć zaznacz pola które mody chcę  zainstalować są szare pola których nie sposób zaznaczyć te pola powinny być bardziej wyraźiste,

Desktop 28-07-2016 23-51-14-977 (1).jpg

 

 

polecam koledze przeczytac co instaluje i co ściąga.

pisano o tym juz 2000 razy dzis.

 

ten pack to mody BEZ XVM'A !!!!!!!!!!!!!!!!!!

sam xvm nie dziala wiec został wyłączony z paczki.

 

to jest chyba 3ci czy 4ty taki topic w ciągu paru godzin.

krwa ludzie czytajcie co instalujecie. nie jest trudne.

 

Link to comment

Zmień sobie na instalację użytkową i przejrzyj listę. Mody na szaro są NIEZAUKTUALIZOWANE. Jak ci na nich zależy to szukaj na własną rękę w internecie ich najnowszej wersji (o ile w ogóle są). A jak nie wiesz dlaczego tyle modów nie działa zapoznaj się z tematami na tym forum utworzonymi od poniedziału tegoż tygodnia.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.