Jump to content

Totalny błąd - wszystko źle....


Recommended Posts

@Smoq Jak dodaja sciagane inne mody do zainstalowanych to sie potem dziwia ze im nie dziala :)

 

 

Dzieciaki to sa zgloszenia a co za tym idzie , zglaszajac problem musisz dolaczyc pliki ktore sa tworzone w czasie instalacji i po jej zakonczeniu !!

Te pliki umozliwiaja Aslain-owi odtworzyc u siebie wasza instalke i w czasie testowania jej udzielic wam konkretnej odpowiedzi co jest nie tak !!

Oraz w przyszlym MP usunac blad jaki jest z waszym zainstalowanym MP!!

 

Czy to tak trudno zrozumiec? Tlumaczac to juz ktorys raz i tak "bezmozgi" nie pojma tego.

 

Tu macie opis posta o ktorym mowa !!

 

CZYTAC UWAZNIE !

 

 

 

ZGLOSZENIE BLEDOW I PROBLEMOW link do posta!

Edited by kwasek32
Link to comment

@kwasek32 - też być może. ja od kiedy używam aslaina przestałem używać "swoich starych modów" bo się ... gryzły i Wot'a mi wywalało ... jeden pakiet = spokój. pomijając wpadki WG i jakies błędy z ich strony działa raczej płynnie. niestety dla mnie moj celownik od Deegies'a wciąż nie działa .. a się do cholery przyzwyzaiłem :P

pozatym ... jak juz tu jesteśmy darmowy tip:

 

jak w "realu" ... instalujesz coś = podpisujesz "umowę" ...

przeczytaj wszystko DOKŁADNIE.

ten "mały druczek też" a czasami się pomija ten WIELKI druk który mówi co działa a co nie.

a potem to panika krzyk i rzucanie oskarżeń że ten to a tamten to już tamto ....

Link to comment

Kwasek -  Twoje teksty zostaw najlepiej dla swoich kolegow. Tutaj sa tez  ludzie jak widze bardziej intelligentni od Ciebie , ktorych razi twoje denne slownictwo. Jezeli chcesz komus pomoc to mu wytlumacz , a nie wyzywaj . Troche kultury gosciu.   Pozdrawiam.

 

Edited by Zgredox
Link to comment
5 godzin temu, Smoq napisał:

 celownik od Deegies'a wciąż nie działa .. a się do cholery przyzwyzaiłem :P

Nie działa, gdyż nadal jest w wersji 0.9.15.01. Musisz uzbroić się w cierpliwość, aż autor wpuści wersję zgodną z WOT-em 0.9.15.1

 

@Zgredoxz całym szacunkiem do Twojej osoby, ale to, co napisał @kwasek32 to prawda. Zdecydowana większość osób NIE CZYTA CHANGELOGA, czyli to, co zawarte jest w paczce, z czym mogą być problemy itp.

 

Pojawił się tu wątek o nie działającym instalatorze, tzn, biała ikona, obciążenie procka duże itp. A rozwiązaniem jest wyłączenie Windows Defendera. U mnie takiego problemu nie ma, pomimo, że mam go zainstalowanego. Ale opisujący problem w dość dokładny sposób opisał swój problem, kilka osób potwierdziło istnienie problemu. Więc zdarza się, że u kogoś będzie działać wszystko cacy, a u innego będzie problem. Podsumowując: skoro ktoś z czymś ma problem niech dokładnie opisze co się dzieje, skąd ściąga, co chce instalować (mowa o modpacku), czy dodaje jakieś inne mody itp.

Link to comment
6 hours ago, Zgredox said:

Kwasek -  Twoje teksty zostaw najlepiej dla swoich kolegow. Tutaj sa tez  ludzie jak widze bardziej intelligentni od Ciebie , ktorych razi twoje denne slownictwo. Jezeli chcesz komus pomoc to mu wytlumacz , a nie wyzywaj . Troche kultury gosciu.   Pozdrawiam.

 

@Zgredox ile razy tlumaczyc mozna ? Czytasz fora ? Jest wyraznie napisane co koles musi dodac do posta gdzie zglasza jakikolwiek problem z modem by Aslain mogl dokladnie sprawdzic , a koles jak sie mu tlumaczy to i tak swoje dalej pisze. To po kiego grzyba mam swiecic oczami przed nim , skoro slow nie rozumie?

A o moja inteligencje sie nie martw :) jest na wyzszym poziomie niz Twoja napewno.

6 hours ago, Smoq said:

@kwasek32 - też być może. ja od kiedy używam aslaina przestałem używać "swoich starych modów" bo się ... gryzły i Wot'a mi wywalało ... jeden pakiet = spokój. pomijając wpadki WG i jakies błędy z ich strony działa raczej płynnie. niestety dla mnie moj celownik od Deegies'a wciąż nie działa .. a się do cholery przyzwyzaiłem :P

pozatym ... jak juz tu jesteśmy darmowy tip:

 

jak w "realu" ... instalujesz coś = podpisujesz "umowę" ...

przeczytaj wszystko DOKŁADNIE.

ten "mały druczek też" a czasami się pomija ten WIELKI druk który mówi co działa a co nie.

a potem to panika krzyk i rzucanie oskarżeń że ten to a tamten to już tamto ....

@Smoq

Tez go uzywalem i tez czekam az go Deegies przerobi , na chwile obecna sprawdzam inne celowniki. Wiekszosc modow na chwile obecna sie gryzie bo nie sa dopracowane jeszcze. 

Ale zeby tak plakac bo cos tam albo tam mu nie idzie. Wystarczy pokombinowac samemu troche , poczytac uwaznie i ze zrozumieniem . To nie bylo by takiego czegos jak tu kolega zaczal robic , ze az musial na bronienie siebie zalozyc nowe konto :)

 

Dobranoc , zamknac ten topic.

Edited by kwasek32
Link to comment

Jezeli chodzi o ten problem , to praktycznie sie nie zmienil. Defender robi bajzel - to fakt. Mozna go wylaczyc i po problemie - to fakt. Tylko dlaczego trzeba kombinowac jezeli do tej pory wszystko sie pieknie instalowalo ?.  Tez naleze do tych ktorzy wola bezproblemowe instalki .  I dlatego uwazam ze powinno sie nad tym problemem zastanowic i go naprawic.

                                                                                                                                                                                                                                                      Pozdrawiam.

Edited by Zgredox
Link to comment

@Zgredox Przy instalacji WoT-a zapora pyta Ci sie czy udostepnic okienko do sieci dla niego bys mog grac.

Przy instalacji moda tego nie ma niestety, wczesniej kod modow nie potrzebowal takiej luki , teraz kod sie zmienil i zapora go czasami blokuje. Dlatego sa problemy.

Ale jak ktos nie interesuje sie tym co moze byc i nie czyta forow to potem sie zaczynaja jazdy. Ktos tlumaczy lub probuje wyjasnic a i tak dana osoba dalej jedzie swoje.

 

Wiesz byl by spokoj gdyby kolega ktory zalozyl tego posta dolaczyl pliki o ktorych mowa w poscie z zakladaniem tematow w sprawie problemow z modami itp.

Wtedy Aslain by to sprawdzil ze spokojem i byla by pewnosc czy to wina instalatora i modow czy nie. Latwiej wtedy mozna bylo by pomoc w rozwiazaniu problemu , a tak to zgrzyty tylko wyniknely.

 

Pozdrawiam

Link to comment
On 6.08.2016 at 0:49 PM, kwasek32 said:

@Serek_mk zakladasz posta z problemem tak ? Tak. Wiec zanim zaczniesz plakac przeczytaj dokladnie forum :)

Masz opisany post co musisz dodac w zglaszanym problemie!! A Ty widac slepy jestes albo czytac nie potrafisz :)

 

Kolejna sprawa Napisalem Ci wyraznie , poczytaj forum tu czy tam bo sa posty ktore Ci Twoj niby problem wyjasnia! Wystarczy dupe ruszyc :)

A i nie zakladaj kolejnych kont piszac to samo :) bo to juz wie Ci obnizylo do 16 lat ^^

 

Nie było mnie jakiś czas.... nareszcie urlopowałem .   KWASEK32 - nazwę to po imieniu. Jesteś idiotą... Ludzi piszą, że mają wyłączone zapory itp a Ty dalej swoje, że zapory blokują. Piszesz że jestem ślepy bo nie czytam forum. Przeczytałem i opisałem dosyć dokładnie swój problem - POTWIERDZIŁO to kilku innych użyszkodników forum :) Jakie pliki dołożyć, skoro jednym z problemów jest "zamulanie" ? Gdybyś przeczytał pierwsze moje zdanie, zrozumiałbyś sens mojej wypowiedzi: Czy ktoś trafił na takie cuda jak u mnie ?

 

W Twoich postach nie ma ani pomocy, ani tłumaczenia tylko wymądrzanie jakiś Ty cudowny i wszystko pracuje o Ciebie jak powinno. 

Jeżeli starasz się Moda czy Admina na tym forum to musisz się wykazać logiką a nie głupotą.

 

I najważniejsze: JEŻELI KOGOŚ OSKARŻASZ TO MAM NADZIEJĘ, ŻE MASZ DOWODY

Drodzy ADMINI proszę o sprawdzenie mojego IP i dostawcy oraz  porównanie z innymi użytkownikami w celu sprawdzenia czy chociażby można było domniemać, że to moje kolejne konto. Pewnie zaraz Kwasek wymyśli, że specjalnie jeżdżę po Polsce aby IP i miejscowość były inne.

 

Jeżeli nie potwierdzi się oskarżenie KWASKA, który zakwasza tylko to forum, PROSZĘ o odpowiednie UKARANIE tego użytkownika !! Może takie działanie ostudzi jego zapędy !!

Edited by Serek_mk
Link to comment

Problemy z nową wersją Moda... Jak widać na bieżąco wyjaśniana i poprawiana. Nie ma się czym przejmowąć. Pracuj pracuj a my czekamy na poprawki :D W pierwszych wersjach tego update były dziwne objawy pracy instalatora. Teraz jak widać zostało to już poprawione. Temat już dawno powinien być zamknięty ale jak widać trafiają się osoby, które nie pomogą a cwaniakują i wymądrzają się jakby co najmniej robili za Ciebie pracę przy Modzie i przez to temat się nie potrzebnie wydłuża. Pozdrawiam i odpoczywaj :D

 

Temat do zamknięcia  

Link to comment
  • Aslain locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.