Jump to content

Nie działają 2 mody (statystyka sesji / Debug Panel)


Recommended Posts

YasenKrasen (statystyka sesji) - nie wyświetla poprawnie wyników, po bitwie nie zmieniają się statystyki albo w panelu powiadomień jest źle wyświetlany status - zostawia puste miejsce, nie wyświetla się poprawnie. Zostawia miejsca tak kilka cm pustego (od dołu) i dopiero pokazuje się statystyka sesji gdzie dodatkowo w przypadku WIN8 pokazuje jakieś krzaczki &< kodu źródłowego)

 

Debug Panel by Pharaon - kiedy go używam dubluje się z wbudowanym i mam 2 panele z FPS i PING, a kiedy go wyłączam to nie wyświetla mi się nic obok FPS i PING

 

 

 

 

 

 

python.log

_Aslain_logs.zip

xvm.log

Edited by michal_1986r
Link to comment
  • 2 weeks later...

DLACZEGO WRZUCASZ DO PACZKI MODY KTÓRYCH DZIAŁANIA SAM NIE ZWERYFIKUJESZ ???

Dalej nie działa Esc / TABULATOR / CTRL - nie można wyjść do garażu, sprawdzić statystyki drużyn i tag'ować na minimapie obszaru do wskazania itd.

Lagi są nadal przez XVM gra się wczytuje wolno - dlaczego po prostu nie korzystasz z wersji stabilnej tylko jakiejś beta ????

Nie działa celownik Tajpana

 

Nie chciało mi się sprawdzać reszty elementów Twojej paczki bo nie mam aktualnie na to czasu,ale strasznie się popsuła Twoja paczka modów. Kiedyś były godne polecenia,ale teraz boję się komuś je rekomendować ....

 

Załączam nowe logi.

_Aslain_logs.zip - brak takiego pliku.

python.log

xvm.log

Link to comment
  • Administrator

Czy mozesz nie krzyczec?

 

Ale rozumiem frustracje ze jest bitwa i g... mozna zrobic jak ten bug sie pojawi a bitwa leci.

 

Dlaczego zakladasz ze nie sprawdzam mody? Mody sprawdzam, i nie wszystko sie da wykryc od razu, u mnie dziala, a u Ciebie nie, i co z tym moge? Kazdy instaluje inne mody.... nie da sie sprawdzic wszystkich kombinacji modow, jest ich zbyt wiele, ponadto jestem na wakacjach, i robie ekstra robote ktorej nie musze wcale robic, bylbys szczesliwszy nie majac modpacka wcale do dyspozycji?

 

Potrzebuje log .inf jak nie masz zip to moze chociaz to jest.

  • Upvote 1
Link to comment
4 godziny temu, Aslain napisał:

Czy mozesz nie krzyczec?

 

Ale rozumiem frustracje ze jest bitwa i g... mozna zrobic jak ten bug sie pojawi a bitwa leci.

 

Dlaczego zakladasz ze nie sprawdzam mody? Mody sprawdzam, i nie wszystko sie da wykryc od razu, u mnie dziala, a u Ciebie nie, i co z tym moge? Kazdy instaluje inne mody.... nie da sie sprawdzic wszystkich kombinacji modow, jest ich zbyt wiele, ponadto jestem na wakacjach, i robie ekstra robote ktorej nie musze wcale robic, bylbys szczesliwszy nie majac modpacka wcale do dyspozycji?

 

Potrzebuje log .inf jak nie masz zip to moze chociaz to jest.

 

Plik o który prosisz nie wygenerował się ...

 

Hmmm nie zamierzam się sprzeczać itd, robisz porządną robotę dając ModPack'a w pełni zautomatyzowanego itp, ale mimo to z pewnością świadom jesteś też innych wydawców Modów podobnych do Twoich jak np DJ Virus.

 

P.S. Dźwięki 6 zmysłu nie działają (Stoper m.in)

 

Znam zagrywki typu "u mnie działa" bo sam jestem informatykiem więc ten rozdział sobie darujmy ;)

Po prostu chodziło mi o to, że jeśli coś robi lagi lub generuje Event Logi itd, to osobiście np nie wrzucałbym niestabilnych wersji do paczki.

Edited by michal_1986r
Link to comment
  • Administrator

Nie sposob mi nie odwolac sie do "u mnie dziala" bo to jest czeste we WoT akurat i spotkalem sie z tym tak wiele razy ze jest to dla mnie wrecz normalka, a robie to juz od 6 lat wiec mysle ze mam pojecie. 

 

Inne paczki jak DJVirus, ale co z nimi? Akurat paczka tego autora jest tak prosta ze nie ma odwolania do mojej, prosty instalator defaultowy ktory instaluje inny program (robiony przez kogos innego, zrobiony w sumie dawno temu juz) to po prostu program JGSME ktory kopiuje wybrane mody do wybranego katalogu i nic wiecej nie robi. Takie cos jest bardzo prosto robic, wspierac i aktualizowac. Lista modow jest bardzo mala i nie rozumiem dalej co to ma do mnie :) Jakbym mial paczce z "20" modami to by byla gotowa pewnie w godzine po aktualizacji WG.

 

Oczywiscie nie chce sie klocic, ale jesli jestes informatykiem proponuje stworzyc podobna paczke aby miec pojecie z czym mam do czynienia :)

 

Niestety te logi ktore zalaczyles nie sa tymi ktore potrzebuje najbardziej w tej chwili, nie przydadza sie. 

 

Jesli nie masz logow aslain....zip ani .inf to znak ze instalator nie wykonal pracy do konca, cos go powstrzymalo, wiec zobacz na swoj system i programy (uprawnienia, antyviry itp.).

  • Upvote 1
Link to comment

Hey Aslain jest problem ze statystykami  Yasen Krasen w tej nowej aktualizacjii nie zlicza WM8 nie pokazuje po bitwie zadanych uszkodzen i ile sie zarobilo czyli zarobki 2-3 gora bitwy bylo ok a pozniej dostal foha wiem ze ten autor ma 3 wersje statystyk ta jest light moze wstawisz dodatkowo fulll lub jak masz to moze takie :  Session Statistics and Battle Result Messages  lub jesli bys znalazl i dodal tego autora  Graficzne Statystyki Sesji by _Patrol

Link to comment
  • Administrator
9 hours ago, GummyBeer said:

Hey Aslain jest problem ze statystykami  Yasen Krasen w tej nowej aktualizacjii nie zlicza WM8 nie pokazuje po bitwie zadanych uszkodzen i ile sie zarobilo czyli zarobki 2-3 gora bitwy bylo ok a pozniej dostal foha wiem ze ten autor ma 3 wersje statystyk ta jest light moze wstawisz dodatkowo fulll lub jak masz to moze takie :  Session Statistics and Battle Result Messages  lub jesli bys znalazl i dodal tego autora  Graficzne Statystyki Sesji by _Patrol

 

Moze psuje Ci sie po jakichs bitwach specjalnych, Stronhold czy CW, YK tak ma od dawna.

Link to comment

@michal_1986r patrząc w Twój ostatni python.log:

1) masz pokopane totalnie dźwięki

2) instalujesz mody spoza paczki @Aslaina:

INFO: [ZJ] AimBot-Shaytan ver.0.9.15 Trial 076 Config file successfully loaded.
INFO: --------------------------------------------------------
INFO: [WG_LOADER] Executed Script: mod_ZJ_AimBotShaytan.pyc
INFO: --------------------------------------------------------
INFO: [ZJ] Marker Re-Load ver.0.9.15 Trial 083 Config file successfully loaded.
INFO: --------------------------------------------------------
INFO: [WG_LOADER] Executed Script: mod_ZJ_MRL.pyc
INFO: [OLD MODS LOADER] loading mod: mod_pack_lpt
INFO: [OLD MODS LOADER] loading mod: stat

 

I jeszcze do tego wymagasz, aby Ci działało? Wpierw zrób tak: WYWAL wszystko z RES_MODS, potem wyczyść wszystko, co jest w katalogi DLC (znajdziesz sam) potem pociągnij na nowo modpacka i zainstluj TYLKO wybrane przez Ciebie mody z paczki @Aslaina. Potem odpal grę i sprawdź, czy działa.

 

Druga sprawa. Nie domagaj się czegoś, czego Autor paczki nie jest w stanie zrobić, czyli MA DZIAŁAĆ.... "Gwarancją" objęte są te mody, które są w paczce, a nie cały kataog WOT-a. (z innymi modami nie związanymi z modpackiem...)

  • Upvote 1
Link to comment
25 minut temu, mutopompka napisał:

@michal_1986r patrząc w Twój ostatni python.log:

1) masz pokopane totalnie dźwięki

2) instalujesz mody spoza paczki @Aslaina:

INFO: [ZJ] AimBot-Shaytan ver.0.9.15 Trial 076 Config file successfully loaded.
INFO: --------------------------------------------------------
INFO: [WG_LOADER] Executed Script: mod_ZJ_AimBotShaytan.pyc
INFO: --------------------------------------------------------
INFO: [ZJ] Marker Re-Load ver.0.9.15 Trial 083 Config file successfully loaded.
INFO: --------------------------------------------------------
INFO: [WG_LOADER] Executed Script: mod_ZJ_MRL.pyc
INFO: [OLD MODS LOADER] loading mod: mod_pack_lpt
INFO: [OLD MODS LOADER] loading mod: stat

 

I jeszcze do tego wymagasz, aby Ci działało? Wpierw zrób tak: WYWAL wszystko z RES_MODS, potem wyczyść wszystko, co jest w katalogi DLC (znajdziesz sam) potem pociągnij na nowo modpacka i zainstluj TYLKO wybrane przez Ciebie mody z paczki @Aslaina. Potem odpal grę i sprawdź, czy działa.

 

Druga sprawa. Nie domagaj się czegoś, czego Autor paczki nie jest w stanie zrobić, czyli MA DZIAŁAĆ.... "Gwarancją" objęte są te mody, które są w paczce, a nie cały kataog WOT-a. (z innymi modami nie związanymi z modpackiem...)

 

Za każdym razem przy instalacji Twojej (Aslaina) paczki wybieram opcję aby wyczyścić RES_Mods i DLC, więc jeśli o to chodzi to zgodnie z procedurą i Twoimi zaleceniami wykonuję instalację.

 

Co do Modów spoza Twojej paczki to dorzucam (tylko) dodatkowo Shaytan'a (czasami) i znacznik kierunku obrażeń (ten który prosiłem abyś dodał do swojej paczki). Aktualnie w nowych paczkach wszystko działa więc myślę że problem ustąpił. Czasem nie ładują się dźwięki PL załogi (pingwiny i przyjaciele) oraz zniknął mi dźwięk przeładowania działa ....

 

Edited by michal_1986r
Link to comment

byc moze to wariuje gdy gramy CW i Twierdze bo jak wiadomo statystki w tedy nie dzialaja bynajmniej na twierdzach na CW jest ok zainstaluje jeszcze raz paczke i wyczyszcze DLC i tak postawilem na nowo wota ,gdyz jak odpalam gre to najpierw mam bialy ekran pozniej gra startuje ok ,dostalem z WG program i okazalo sie ze mam popieprzone logi wraz z DLLami,ale co mnie dziwi tylko czolgi sie tak zachowuja statki i samoloty normalnie sie odpalaja ponadto juz sciognelem ponad 100 DLLi i zrobilem podmianke reszta czeka na sciagniecie najlepszym wyjsciem dla leniwych bylo by zwalenie systemu i nowa instalka ,oczywiscie jak mnie wkurzy winda to tak zrobie ale najpierw musze kupic system bo moj sie rozlecial w jednym miejscu odpadla perforacja no i lipa nastala wiec ratuje jak sie da,ale dzieki za odpowiedz.

Link to comment
7 minut temu, GummyBeer napisał:

byc moze to wariuje gdy gramy CW i Twierdze bo jak wiadomo statystki w tedy nie dzialaja bynajmniej na twierdzach na CW jest ok zainstaluje jeszcze raz paczke i wyczyszcze DLC i tak postawilem na nowo wota ,gdyz jak odpalam gre to najpierw mam bialy ekran pozniej gra startuje ok ,dostalem z WG program i okazalo sie ze mam popieprzone logi wraz z DLLami,ale co mnie dziwi tylko czolgi sie tak zachowuja statki i samoloty normalnie sie odpalaja ponadto juz sciognelem ponad 100 DLLi i zrobilem podmianke reszta czeka na sciagniecie najlepszym wyjsciem dla leniwych bylo by zwalenie systemu i nowa instalka ,oczywiscie jak mnie wkurzy winda to tak zrobie ale najpierw musze kupic system bo moj sie rozlecial w jednym miejscu odpadla perforacja no i lipa nastala wiec ratuje jak sie da,ale dzieki za odpowiedz.

 

Hmm ja też od jakiegoś czasu mam najpierw wspomniany przez Ciebie biały ekran - pojawia się okienko z białym ekranem właśnie i po chwili dopiero załącza mi się gra ...

Możesz powiedzieć jak zdobyć ten programik od WG albo go podrzucić? :)

Link to comment

dla k0olegi wyzej misisz z pozycji biosu zrobic skan on dopiero wskarze ci ktore pliki aczkolwiek Logi i dlle brakuje a pozniej musisz je odszukac we wskazanym folderze czyli user itp odlalezc DLL wpisac w ten program i on wyszuka ci dobrego DLLa po czym musisz go zciągnąć i zrobic zamiankę coś w podobier jak robisz z crakami podmieniasz pliki ja siedzialem 2,5 tygodnia zeby ogarnac w polowie wide ,ale do rzeczy program nazywa sie DLL- Files.com Client tu jest link https://www.dll-files.com  ,ponadto zeby zrobic skan i zobaczyc co ma sie uszkodzone w windzie trzeba uruchomic konsole z pozycji administratora tu link jak to zrobic  -  http://www.s-aint.net/2012/08/19/windows-7-uruchomienie-konsoli-jako-administrator/  ,a w tym linku dowiesz sie ja uruchomic z pozycji bios kontroler zeby zobaczyc jakie masz uszkodzenia krok po kroku https://support.microsoft.com/pl-pl/kb/92983   , zazwyczaj robi sie tak jak uzywaamy roznych dopalaczy do systemu, lub wirus nam uszkodzil Dlle czyli tzw. trojany ja do ochrony uzywam ESETA Smart Security uzywalem Awasta ktory wraz ze sterownikami a wiekszosc wirusow kryje sie za sterownikami - sterowniki pobiera sie nie od firm 2gich czy 3cich tylko i wylacznie od producenta danego komputera czy karty graficznej w tedy masz 100% pewnosci ze to co sciagnoles od niego  nie skopie ci totalnie kompa czy lapka.

Link to comment

dla k0olegi wyzej misisz z pozycji biosu zrobic skan on dopiero wskarze ci ktore pliki aczkolwiek Logi i dlle brakuje a pozniej musisz je odszukac we wskazanym folderze czyli user itp odlalezc DLL wpisac w ten program i on wyszuka ci dobrego DLLa po czym musisz go zciągnąć i zrobic zamiankę coś w podobier jak robisz z crakami podmieniasz pliki ja siedzialem 2,5 tygodnia zeby ogarnac w polowie wide ,ale do rzeczy program nazywa sie DLL- Files.com Client tu jest link https://www.dll-files.com  ,ponadto zeby zrobic skan i zobaczyc co ma sie uszkodzone w windzie trzeba uruchomic konsole z pozycji administratora tu link jak to zrobic  -  http://www.s-aint.net/2012/08/19/windows-7-uruchomienie-konsoli-jako-administrator/  ,a w tym linku dowiesz sie ja uruchomic z pozycji bios kontroler zeby zobaczyc jakie masz uszkodzenia krok po kroku https://support.microsoft.com/pl-pl/kb/92983   , zazwyczaj robi sie tak jak uzywaamy roznych dopalaczy do systemu, lub wirus nam uszkodzil Dlle czyli tzw. trojany ja do ochrony uzywam ESETA Smart Security uzywalem Awasta ktory wraz ze sterownikami a wiekszosc wirusow kryje sie za sterownikami - sterowniki pobiera sie nie od firm 2gich czy 3cich tylko i wylacznie od producenta danego komputera czy karty graficznej w tedy masz 100% pewnosci ze to co sciagnoles od niego  nie skopie ci totalnie kompa czy lapka. Acha jeszcze dodam jesli masz windowsa na plycie oczywiscie mozesz zrobic nakladke systemu w tedy on sam naprawi uszkodzone pliki ale najpier zrob skan,bo moze wina lezy po stronie sterownikow od karty graficznej,zauwazylem jedno kiedy wot chodzil przed ta duza aktualizacja z plikami v2 bylo ok jak zmienili na v3 zaczelo tak sie robic z tym ekranem startowym ale jak wiadomo WG nigdy sie nie przyzna ze cos zrabali zawsze wydadza mini latke , a wina zwsze lezy po stronie uzytkownika.

Link to comment

dla k0olegi wyzej misisz z pozycji biosu zrobic skan on dopiero wskarze ci ktore pliki aczkolwiek Logi i dlle brakuje a pozniej musisz je odszukac we wskazanym folderze czyli user itp odlalezc DLL wpisac w ten program i on wyszuka ci dobrego DLLa po czym musisz go zciągnąć i zrobic zamiankę coś w podobier jak robisz z crakami podmieniasz pliki ja siedzialem 2,5 tygodnia zeby ogarnac w polowie wide ,ale do rzeczy program nazywa sie DLL- Files.com Client tu jest link https://www.dll-files.com  ,ponadto zeby zrobic skan i zobaczyc co ma sie uszkodzone w windzie trzeba uruchomic konsole z pozycji administratora tu link jak to zrobic  -  http://www.s-aint.net/2012/08/19/windows-7-uruchomienie-konsoli-jako-administrator/  ,a w tym linku dowiesz sie ja uruchomic z pozycji bios kontroler zeby zobaczyc jakie masz uszkodzenia krok po kroku https://support.microsoft.com/pl-pl/kb/92983   , zazwyczaj robi sie tak jak uzywaamy roznych dopalaczy do systemu, lub wirus nam uszkodzil Dlle czyli tzw. trojany ja do ochrony uzywam ESETA Smart Security uzywalem Awasta ktory wraz ze sterownikami a wiekszosc wirusow kryje sie za sterownikami - sterowniki pobiera sie nie od firm 2gich czy 3cich tylko i wylacznie od producenta danego komputera czy karty graficznej w tedy masz 100% pewnosci ze to co sciagnoles od niego  nie skopie ci totalnie kompa czy lapka. Acha jeszcze dodam jesli masz windowsa na plycie oczywiscie mozesz zrobic nakladke systemu w tedy on sam naprawi uszkodzone pliki ale najpier zrob skan,bo moze wina lezy po stronie sterownikow od karty graficznej,zauwazylem jedno kiedy wot chodzil przed ta duza aktualizacja z plikami v2 bylo ok jak zmienili na v3 zaczelo tak sie robic z tym ekranem startowym ale jak wiadomo WG nigdy sie nie przyzna ze cos zrabali zawsze wydadza mini latke , a wina zwsze lezy po stronie uzytkownika. A i jeszcze cos sobie przypomnialem wlasnie bede pobieral tot tyczy sie uzytkownikow Win 7 na pewnej stronce mozna pobrac  WINDOWS SEVEN 7 RECOVERY CD UTILITY TOOLS [X86X64] [ISO] [PL] do naprawy Win 7

Link to comment

Zaraz zaraz.... Aby sprawdzić integralność plików WOT-a jest do tego OSOBNY program. A sprawdzenie integralności plików systemu Windows to całkiem inna bajka...

 

Co do białego ekranu: też mam. Poczekam parę chwil (dosłownie z 3-4 sek) i odpala się WOT.

 

Więc aby sprawdzić spójność plików WOT-a wykonaj:

 

Sprawdź spójność plików - prawoklik na ikonę gry->Właściwości, w polu Element docelowy na końcu ścieżki dopisz -integrity_default_client, zapisz i uruchom ponownie launcher.

  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.