Jump to content

Błędy, błędy, błędy


Recommended Posts

po zainstalowaniu działa i to bez problemów.

może zamiast narzekać i rzucać gównem bez pokrycia daj jakieś szczegóły ? screeny ? cośkolwiek ?

płaciłeś Alsainowi za mod packa że tak się domagasz ?

chociaż troche kultury.

Link to comment

No ja nie mogę po prostu... wczoraj się urodziliście czy co?

Po raz 150 już było mówione, że jest nowy AC (Action Script 3.0 - dla niewtajemniczonych) i mody są aktualizowane i jest dużo błędów przez to. 

No nie da rady wszystkiego przerobić w 5 minut, więc się ku*wa ogarnijcie i weźcie na wstrzymanie, bo to co tutaj na tym forum się wyprawia to jest jakaś wielka żenada z waszej strony...

Dopóki modyfikacje nie zostaną ogarnięte na 100% dopóty będą błędy i tego nie ominiecie, więc odinstalujcie tę cholerną paczkę i zainstalujcie to co najbardziej potrzebujecie a nie wszystko naraz...

Normalnie gorzej niż z małymi dziećmi w przedszkolu...

Link to comment

Siemka koledzy - zawsze jest tak, że jest dużo błędów na początku więc nie stresujcie się - Aslain robi piękną robotę i pomaga nam a jak na razie nie ma jak się tym ostro zająć jak pisał.

 

Musimy uzbroić się w cierpliwość.

 

U mnie na przykład jest problem z przyjmowaniem zaproszeń w randomach ale wiem, że i to będzie naprawione.

 

DUŻY SZACUN ASLAIN

 

Link to comment
On 3.08.2016 at 11:57 PM, Maciej8620 said:

Kolego, Ty weź na wstrzymanie, bo Ciebie coś nosi. My tylko informujemy, że są błędy, żeby było wiadomo, że one są i będzie potrzebna w przyszłości praca nad wyeliminowaniem ich.

Sorry ale nie mogę jak widzę 15 tematów z tym samym problemem.

I jeszcze niektórzy w ogóle mają żądania a nie prośby. 

 

Wynika z tego prosta sprawa - ludzie nie czytają, bądź nie umieją, bądź nie rozumieją co czytają. Forum nie jest tylko do zgłaszania błędów, ale również do czytania. Pierwsze co się robi na forum to się je czyta, a potem ewentualnie pisze. I to nie zakładając od razu nowy temat tylko odpowiadając w innym już założonym jeśli jego tematyka jest zbliżona do naszego problemu.

 

Tyle.

Edited by johnymetallicaPL
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.