Jump to content

Minimapa i celownik arty


Recommended Posts

Czy i kiedy będziesz miał możliwość aktywowania w modpaku powiększania minimapy pod klawiszami RCTRL, LCTRL itd. Gram głównie artami i ten mod jest wręcz nieodzownym pomocnikiem w grze, bo pozwała mi błyskawicznie oceniac zmiany na mapie i zmieniać rejon ataku.

 

 

Kiedy planujesz dodać celowniki arty?

 

Edited by Valaquenta1964
Link to comment
  • Administrator

Jak zespol XVM naprawi minimapke XVM to wtedy bedzie, poki co nie ma. ShurtaBB co robi osobny mod minimapki tez sobie nie radzi, wiec na razie nic tylko czekac. Kiedys bedzie napewno.

 

Celowniki arty? Jak ktos je stworzy. :)

Link to comment

Może źle się wyraziłem. Chodzi mi o zaktualizowane celowniki arty, np Proarty. Celownik np. Jimbo, niestety nie daje mi celownika arty jaki był tylko załącza się celownik standardowy WoT'a, a on jest g**no warty. Mało tego. Gdy przechodze z celownika arty na celownik arcady czy sniper to także mam już WoT'owski celownik, a nie Jimbo. Z celownikiem kellermana czy Taipan nie ma tego problemu. Tylko Jimbo tak dziwnie się zachowuje.


 

Edited by Valaquenta1964
Link to comment
  • Administrator

Z celownikami jest generalnie problem, moze kiedys pojawi sie cos, jak sie komus bedzie chcialo to zrobic, wiekszosc autorow celownikow zniknelo dawno temu, albo olali modowanie, a inni jak J1mbo mowia ze juz nie beda robic celownikow. 

Link to comment
  • 1 month later...

siemkam  wczoraj walczylem z nowym modpckiem 6 razy reinstal nie wszystkie mody dzialaja ok np. taki mod jak dodatek do arty asystent , gdy kliknelem na klawiasz G lub przez shift aby przelaczyc widok graa raczej arta stala jak wryta zero strzalu zero ruchu bylem swiadkiem tylko jak inni graja ,zrobilem reinstalke odchaczylem ten mod i teraz normalnie moge celowac ,ale brakowalo mi tej pozycji wiec troszke poszukalei cos takiego znalazlem z tego co pisza ten mod cyt ze stronki : Nie często można znaleźć mod, który wygrał konkurs i który został zatwierdzony przez deweloperów . Mod Bitwa Assistant - ACS  [0.9.16] jest właśnie takie. Ostatnio był zwycięzcą w konkursie modyfikacji, które spędził sam WG. Autor zdobył niemałą kwotę pieniędzy, ale warto. Po tym wszystkim, moda ma wiele przydatnych i ciekawych funkcji, które pomogą Ci w codziennych bitwach. Jest on podzielony na jednostki dla każdego rodzaju sprzętu. Najbardziej znanym Moduł mody - ulepszony widok dla artylerii, która naprawdę daje przewagę podczas gry artylerii. I jak wiadomo WG dodalo mod ale go rozkalibrowali bo pocisk nie leci tam gdzie potrzeba czy jest mozliwosc dodania tego moda zamiast obecnego w paczce tu link z opisem do opisywanego moda :http://wotsite.net/mody-dlya-world-of-tanks/12165-battle-assistant-novye-vozmozhnosti-v-igre-dlya-kazhdogo-tipa-tekhniki.html  , ponadto zauwazylem w innych paczkach jak jeszcze nie wypusciliscie swojej ze oprocz  celownika do czolgow mozna dodac odzielnie celownik do arty z lepszym uwzglednieniem srodka celu np. wiekszy plus ,czy kwadrat czy kropka inny kolor niz czarny np. zielony lub czerwony te ustawienia zauwazylem w paczkach : Protankow, Joviego, Amwaya czy mozna dodac aby kazdy mogl sobie wybrac inny celownik do arty, a i ponadto w zakladce ustawianie wskaznika na mini mapce od 1-10 arty wskaznika nie ma pdgladu to sie ciagnie od kilku juz paczek trza zapamietywac ktory byl najlepszy, mam pewne sugestie ale to w innym dziale napisze bo chodzi o pewne problemy z paczka chyba ze juz zostaly poprawione bo jak wiadomo WG zmienilo caly interfejs gry i nawet te mody ktore dzialaja maja pewne bugi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.