Jump to content

Nie działaja dodatkowe przyciski myszki


Recommended Posts

Hej

Mam mały ale uciążliwy problem . Mianowicie po przypisaniu przycisków myszki do funkcji np. slot z naprawa lub gaśnicą te cholerstwa nie działają

W trakcie bitwy jesli nie mamy nic zepsutego wyświetla sie komunikat o tym ze naprawa jest niemożliwa bo nic nie jest zepsute , nic sie nie pali lub ze żyją wszyscy załoganci  , no i  to jest normalny komunikat . Ale kiedy musimy użyć któregoś z zestawów naprawczych cholerstwa juz nie działają . Trzeba latac myszka po ekranie i szukać zestawów. Sprawdzałem tez pod innymi klawiszami i taka sama sytuacja co z myszka działają jeśli ich nie potrzebujemy :) Ale jak pozostawię zestawy naprawcze standardowo pod 4,5,6 wszystko jest ok.

Link to comment

Mam dokładnie ten sam problem od samego początku z patchem 9.15.1 i 9.15.1.1. Pod środkowym klawiszem myszy (wciśniecie scrolla) zawsze miałem naprawkę, a czasu tego cholernego patcha nie działa i musiałem wrócić do klawiatury. Stosuje tylko Twojego instalatora i w miarę na bieżąco go aktualizuję. Problem z nie działającym przyciskiem myszy pozostał.

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

Link to comment
  • 3 weeks later...
Dnia 21.08.2016 o 16:55, Aslain napisał:

Sprawdzaliscie na czystym kliencie czy tak sie dzieje? Jak tak to warto zobaczyc, kto wie co tam WG moglo pozmieniac.

 

Dodatkowo proponuje sprawdzic tez tylko na samym XVM jesli na czystym klinecie wszystko dziala ok. 

Sprawdziłem w tzw " trybie bezpiecznym" z wyłączonymi modyfikacjami ...
to nie wina MODa .. to WG coś namieszał i po przypisaniu dodatkowego przyciska myszki pod daną funkcja ... WOT tego nie ogania ;-(

I zauważyłem jedna zależność ... jak ustawi się inne przyciski niż standardowe, to przed rozpoczęciem bitwy (podczas odliczania) one reagują na kliknięcie (pokazuje komunikat że moduł nie wymaga naprawy), ale jak już rozpocznie się bitwa, to klawisze jeszcze przez kilka sekund nie wykazują ułomności, ale jak już dany moduł chcemy naprawić bo ktoś nam zestrzelił (zamiast klaw. 5) lub użyć gaśnicy  (tak u mnie ustawione mam zamiast 4),  to już zero reakcji.
Wyczyściłem też cały folder "res_mods" został tylko pusty 0.9.15.1.1 ., czyli na czystym WOT.
(poniżej zrzut ekranu z jeszcze włączonymi modami, więc bez spiny).

A propos, Scorpion G nadal bez ikonki w - Aslain 3D

shot_012.jpg

Edited by gsm_virus
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.