Jump to content

Błędy w najnowszej paczce Modów ...


Recommended Posts

Założę się że to wszystko wina XVM bo w wersji builid / beta wiadomo że nie będzie działało stabilnie ....

19 godzin temu, michal_1986r napisał:

 

Można jakoś to konfigurować żeby jedno pod drugim się wyświetliło ???

shot_001.jpg

 

 

 

Ktoś wie jak to "skonfigurować" aby poprawie wyświetlał się PING ?? :) (w lewym górnym rogu) 

Link to comment
  • Administrator
18 minutes ago, kriston said:

Widzę że, wersji .22 już nie ma a wersja .21 chodzi normalnie a co do Pomocnika Misji Osobistych, zauważyłem że, nie do końca jest spolszczony pojawiają się rosyjskie wyrazy.

 

Logi miales z 21, założyłem ze to ona sprawiala problemy.

 

10 minutes ago, michal_1986r said:

Założę się że to wszystko wina XVM bo w wersji builid / beta wiadomo że nie będzie działało stabilnie ....

 

 

 

Ktoś wie jak to "skonfigurować" aby poprawie wyświetlał się PING ?? :) (w lewym górnym rogu) 

 

Nightly build wcale nie musza byc niestabilne, roznica miedzy nightly buildem a stabilnym jest taka ze autor moda uznal sobie ze od tej chwili ten nightly build bedzie nazywany stabilna wersja i tyle. Bardzo czesto w pare godzin po wyjsciu "stabilnej" wersji XVM, autor wypuszcza juz nightly builda z naprawionym jakims bledem, czyli wynika ze ta stabilna wersja wcale nie taka stabilna, za to wyswietla glupie komunikaty w XVM straszac ludzi zeby jej nie uzywaly a tak naprawde to fix w nightly buildzie dopiero sprawil ze jest stabilnie itp, itd.

 

Nie wiadomo czy problemem byl XVM, ale wycofalem caly modpack na wszelki wypadek.

Link to comment
  • Administrator
16 minutes ago, michal_1986r said:

A ktoś mi powie jak rozwiązać ten problem z rozjeżdżaniem się PING ???

Powinny wyświetlać się jedno pod drogim chyba - tak ???

 

Najprosciej wgraj moj konfig XVM i skopiuj sobie ustawienia z hangar.xc, i ew login.xc jesli tam tez chcesz.

Link to comment
19 godzin temu, Aslain napisał:

 

Najprosciej wgraj moj konfig XVM i skopiuj sobie ustawienia z hangar.xc, i ew login.xc jesli tam tez chcesz.

 

Gdzie znajdę ten Twój konfig? :)

Hmm hangar rozumiem odpowiada za "wygląd" garażu, a profil ?? 

 

Domyślam się że to kwestia modyfikacji 1 linijki kodu aby wyświetliło poprawnie PING 

Link to comment
  • Administrator
3 hours ago, michal_1986r said:

 

Gdzie znajdę ten Twój konfig? :)

Hmm hangar rozumiem odpowiada za "wygląd" garażu, a profil ?? 

 

Domyślam się że to kwestia modyfikacji 1 linijki kodu aby wyświetliło poprawnie PING 

 

Jest w paczce, albo jako osobny zip w dziale pobierania.

Link to comment
  • 4 weeks later...

witam a ja mam inny problem otorz przy zaznaczeniu batle asistans i uruchomieniu gry wszystko jest ok ale jesli naciskam klawisz G lub shift arta staje deba nie strzela przy ponownej instalacji odchaczylem to i jest ok ale brakowalo mi tego wiec szukalem i nalazlem po wrzuceniu tego wszystko jest ok arta strzela nie lobuje a przy kliknieciu - przytrzymaniu klawisza alt mamy filmik jak pocisk leci do celu tu link do tego sistenta na awofie tez jest on tu link z calym opisem : http://wotsite.net/mody-dlya-world-of-tanks/12165-battle-assistant-novye-vozmozhnosti-v-igre-dlya-kazhdogo-tipa-tekhniki.html ,podobny opis wstawile w innym dziale jako propozycja, ponadto, folder w paczce pod nazwa OTM Aslan chyba ma jakiegos buga ktorego nie moge zlokalizowac wchodzc do gry mam obraz jakby mial artefakty po czym pokazuje sie gracze i mapka a pozniej niema nic ani po lewo ani po prawo niema markerow zawodnikow wieec jak gralem nie wiedzialem ilu jeszcze zostalo w grze zywych wiec odchaczylem calego OTM i zaznaczylem jednego od gory ktory ma wszystko w sobie i jest ok, i mam pytanie czy multi log WN8 na zywo da sie przesunac bardziej na prawo bo zlewa sie z zegarem pingu moze po srodku go zrobic pod panelem z graczami to taka propozycja narazie go wylaczylem bo tak jak pisze zlewa sie jesli jest po lewej stronie, a jak zaznacze wm8+ Damage + inne tam bajery to przerzuca go na prawo dziwne sam to sprawdz ( WM8 na zywo )_hitlogi nie oparte na XVM taki katalog

Link to comment
  • Administrator
52 minutes ago, czarny said:

U mnie w nowej paczcie mam problem z chatem, po każdym strzale na czacie pojawia się info o czasie przeładowania.

Grając Cromwellem co 3-4 sek wysyłam info :)

 

Jak to można wyłączyć ?

python.log

xvm.log

_Aslain_logs.zip

 

Na wstepie odznacz mod od zaznaczania grubosci pancerza od ekspoint, on jest szary a Ty nadal go instalujesz - moga byc problemy przez to.

Sprawdzilem mody i ten spam powoduje to AutoAim Indication+

 

Up4P58W.jpg

Link to comment

Wciąż brak dżwięku sixth sense. Bez paczki jest, na paczce ProTanki dziala, na Twojej nie. Może to PMod na wydłużenie trwania czasu żarówki?

 

Potwierdzone, PMod na wydłużenie czasu trwania żarówki blokuje dżwięk sixth sense.

Edited by chomik911
Link to comment

Właśnie rozwiązałem problem, zaznaczając odpowiednie pola w instalatorze... wcześniej nie zauważyłem tej opcji :)  sry że byłem ślepy i wam gitarę zawracam ;)

Pozdr.

 

 

asslain.jpg

Edited by iCross
Link to comment
  • 1 month later...

NIE MOŻNA POBRAĆ NAJNOWSZEJ PACZKI MODÓW.

Obydwa URL nie działają.

http://eu.gamersplatoon.com/Aslains_WoT_Modpack_Installer_v.9.16_42.exe

 

 

 

Nie znaleziono obiektu!

Nie znaleziono żądanego URL-a na tym serwerze. Jeśli wpisałeś URL-a ręcznie, sprawdź, czy się nie pomyliłeś.

Jeśli myślisz, że jest to błąd tego serwera, skontaktuj się z administratorem.

Error 404

eu.gamersplatoon.com
Apache/2.4.17 (Win32) OpenSSL/1.0.2d PHP/5.6.21
Link to comment
  • Aslain locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.