Jump to content

XVM,launcher,mody ?


Recommended Posts

Witam.Problem mój polega na tym iż od jakichś 6-7 uaktualnień modpack-ów nie działał mi xvm ale dało się grać,po najnowszej paczce  v3.9.21 (23-10-2014) jak i v3.9.20 (22-10-2014) mam garaż ale bez pojazdów jak i komunikat od xvm dotyczący złego logowania do statystyk, podczas poruszania się w garażu można "wejść" w "badania,koszary,sklep itp" ale ponowne "wejście" do garażu jest niemożliwe.Po wgraniu najnowszego  v3.9.21 (23-10-2014) modpacka z zachowaniem WSZELKICH PROCEDUR instalacji podczas logowania do gry ekran pozostaje w pozycji "AKTUALIZACJA CZOŁGISTÓW" i tzw zawiecha.Próbowałem różnych instalacji modów z pominięciem lub dodaniem różnych opcji efekt ten sam. Odinstalowałem  WoT-a ściągnąłem nową instalkę uprzednio czyszcząc kompa za pomocą CCleaner, YAC, Wise Registry Cleaner, Revo i bez efektów.Dołączam dwa screeny jak i log-i xvm dalej nie działa.

 

POZDRAWIAM.

_Aslain_logs.zip

python.log

post-2209-0-34320900-1414079610_thumb.jp

post-2209-0-55925600-1414079611_thumb.jp

xvm.log

Link to comment
  • Administrator

Angielskie YasenKrasen masz bo wgrales taka wersje, zmien na polska (to pewnie przez zmiany ostatnio).

 

Co do brakow statow, to zobacz ew. na to %APPDATA%\Wargaming.net\WorldOfTanks\xvm\ i skasuj zawartosc (tokena), moze pomoze na staty, ale nie wiem czy na pewno. Ew. spytaj na forum autorow xvm, moze im cos nie dzialalo w tamtej chwili, albo cos u ciebie zablokowalo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.