Jump to content

Brak dźwięków załogi


Recommended Posts

Witam zainstalowałem dzisiaj paczkę z 29.08

Problem ze znacznikami rozwiązany ale czas spotowania raczej nie działa dobrze O ile w poprzedniej działał w taki sposób ze ikonka paliła się 10 sek tak teraz pali się nieraz 10 sek a nieraz 2sek

Drugi problem który u znajomego również występuje to brak dźwięku załogi i "czterech pancernych" i "Król Julian" reszty nie sprawdzałem ale spodziewam się ze tez nie działają

Co parę bitew również występuje brak muzyki podczas odliczania do startu bitwy może coś to pomoże mi to nie przeszkadza ale może jest to istotna informacja

 

Specjalnie się zarejestrowałem bo nie było tego błędu a załogi z czterech pancernych były ze mną odkąd odnalazłem twoja paczkę czyli od kawal czasu mam nadzieje ze pomożesz

Zainstalowana jest tylko twoja paczka ja tez nigdy cie nie zdradziłem :)

Dzięki Robisz Kawał Dobrej Roboty Dzięki Wielkie

Ściągnąłem najnowsza paczkę problem nadal występuje zaktualizowałem te pliki w załączniku 

 

 

 

 

python.log

_Aslain_logs.zip

xvm.log

Edited by mlody8505
Link to comment

Pobrałem jeszcze raz skasowałem wszystko tak jak na screnie "zgłaszanie błędów i problemów" i załogi nie mam

Dźwięk żarówki to ja miałem chodziło mi o to ze nie zawsze pokazuje się 10 sek ale to szczegół nie przeszkadza bardziej mnie martwi ze nie mam dźwięków załogi a tobie działa

Wyłączyłem podczas instalacji antywirusa dałem tez plik paczki do wyjątków. Nie wiem co jeszcze można zrobić.

Dodaje pliki po instalacji

xvm.log

python.log

_Aslain_logs.zip

Link to comment

Dzieki wszystko dziala problem powodowal ten marker penetracji GTO wszystko dziala mam nadzieje ze da sie to naprawic bo fajna rzecz

A dopiero to uzylem w tej aktualizacji (moglem sam to obadac sorrry)

Dzieki za pomoc mozna na ciebie liczyc :)

Czekam na nastepne paczki :)

 

 

 

Na nowych paczkach juz wszystko jest i zniczego nie musze rezygnowac Dzieki Aslain

Edited by mlody8505
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.