Jump to content

Błędne wyświetlanie XVM?


Recommended Posts

http://imgur.com/a/vNifl

 

Jak widać przy moim nicku i nie tylko kolor jest taki przyciemniony. To można porównać kiedy patrzymy na gracza w tabeli, którego jeszcze nie wczytało do gry na początku. Sytuacja się powtarza w innych meczach. Poza tym zmienia mi kolorek np. na zółty medowy kiedy gram dajmy na to ISU152 albo na M12 czerwony.

Edited by Sharimsejn
Link to comment

Gdzie mam znaleźć ten folder? Wyszukiwałem w folderze WoT przez wyszukiwarkę windowsa i ręcznie ale nie ma. Poza tym ja nie mam paczki tylko sam folder xvm więc raczej muszę ręcznie wszystkie pliki wykasować. Na koniec pytanie. Możliwe, że taki błąd w wyświetlaniu XVM powodował jakiś mod? Np. ten?

Tanks_icons_xobotyi_by_galagan 9.15.1

Link to comment
  • Administrator
34 minutes ago, Sharimsejn said:

Jeszcze jedna sprawa. Kolorki, które są wyświetlane przy liczbach wn8 graczy są zależne od głównej strony XVM czy od twoich ustawień? Ogólnie bieda straszna jak widzę graczy z 850 wn8 na zielono. Sam mając 1240wn8 powinienem mieć kolor żółty, a nie zielony.

 

Aktualnie uzywam 10-kolorowej skali w moim konfigu XVM, pochodzi z WoTlabs, powinno byc dokladniej. W skali 6 kolorowej tolerancja jest wieksza.

 

Najnowsza wersja konfigu: http://eu.gamersplatoon.com/Aslains_XVM_Mod_v.9.15.1.1.11.zip

Link to comment

Jeszcze zauważyłem, że nie ma współczynnika obrażeń w tabelce co zawsze było. Np. że artą robisz 3.5 itp. Wiem, że jest takim jakiś wzór czy przelicznik ale orientacyjnie fajnie było wiedzieć kto jak sobie radzi na danym czołgu. Czy mógłbyś to dodać i wrzucić?

Edited by Sharimsejn
Link to comment
  • Administrator
22 minutes ago, Sharimsejn said:

Jeszcze zauważyłem, że nie ma współczynnika obrażeń w tabelce co zawsze było. Np. że artą robisz 3.5 itp. Wiem, że jest takim jakiś wzór czy przelicznik ale orientacyjnie fajnie było wiedzieć kto jak sobie radzi na danym czołgu. Czy mógłbyś to dodać i wrzucić?

 

Mozesz na obrazku pokazac jak kiedys miales?

Link to comment

Są to ustawienia XVM-a. Dokładniej panel duży. Przed zmianą języka ActionScript z 2.0 na 3.0 można było zmieniać te ustawienia przez zmianę paneli (klawiszami CTRL+TAB) po zmianie ActrionScripta na 3.0 nie wiem, czy jest ta opcja dostepna (panel duży) w bitwie. Zresztą ja miałem panel duży na starcie, i pomimo, ze wybieram go zawsze mam "normalny".

 

Nie przeszkadza mi to wcale, gdyż nie graja "kolorki" ani staty, lecz gracz. A to, czy jest czerwony, zielony czy niebieski - zależy od MM (losowania graczy) przez WOT-a.

 

Po drugie: możesz ustawić (chyba) samemu taki konfig, zmieniając wartości bodajże w battleTemplates.xc, ale nie jestem pewien...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.