Jump to content

nie działa ESC i CTRL


Recommended Posts

Witam

 

Mam jakiś przedziwny bug za każdym razem jak wydasz nowa paczkę modów wcina mi klawisz ESC i CTRL. Poważnie nie muszę sie logować na stronę żeby wiedzieć że jest nowa paczka.

Dziś działało wszystko ok, nagle  jak byłem w bitwie wcięło klienta wot, następnie uruchomiło go ponownie i po wejściu do  bitwy esc tradycyjnie nie działał.

 

Nie instaluje hp team bar czy jaka to sie nazywa,wiem ze tam byl jakis problem  powyższy problem występuje od najnowszego patcha absolutnie co każda wersje paczki

Ponadto bardzo rzadko ( 2 razy od patcha)wystąpił dziwny bug.  w pierwszej bitwie nie mogę obracać wieży ani opuszczać działa. problem znika po uruchomieniu następnej bitwy, może to nie paczka a klinet wota zbzikował  :)

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

 

Niestety najnowszy modpack tym razem nie rozwiązał problemu. ESC i CTRL nie działaja. nowe logi po najnowszej wersji paczki

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

 

Modpack versja _18 też nie rozwiązał problemu, ponadto z nowych błędów: 

w standardowym celowniku z lepszym licznikiem ładowania tenże licznik ładowania nie działa.

nieważne jaki panel z paneli Aslaina wybiorę na start zawsze dostane średni 1

 

przez ten nie działający ESC nie mam jak wyjsc z bitwy po zgonie nosz szlak mnie trafia:/

 

Edited by Smok_W
Link to comment

Ja wiem od czego tak sie robi tylko nie wiem dlaczego i to mnie denerwuje

 

Odznacz celownik , zostaw standardowy z WoT'a i po problemie

 

Ps. Proszę o naprawienie lub wytłumaczenie czemu klawisze esc i ctrl się blokują po zmianie celownika . ( przy każdym innym celowniku niż standardowy z WoT'a )

Link to comment

bleach1980 prawde napisal po wywaleniu celownikow problem jak reka odjac ;) z tym ze ja nie uzywalm ejimbo tylko ten standardowy z lepszym licznikiem Racje Racje miał jak ręką odjąc od tamtej pory wszystko bajlamo ;)

Dnia 1.09.2016 o 15:06, bleach1980 napisał:

Ja wiem od czego tak sie robi tylko nie wiem dlaczego i to mnie denerwuje

 

Odznacz celownik , zostaw standardowy z WoT'a i po problemie

 

Ps. Proszę o naprawienie lub wytłumaczenie czemu klawisze esc i ctrl się blokują po zmianie celownika . ( przy każdym innym celowniku niż standardowy z WoT'a )

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.