Jump to content

hitzones koreanrandom brak skórek mimo instalacji


Recommended Posts

Podczas instalacji wybieram powyższą opcję. Instalacja kończy się pomyślnie, natomiast w bitwie ani w garażu skórek nie ma;/

Instalacja wykonana zgodnie z Twoimi zaleceniami.

 

 

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

 

 

 

Nie mam takiego katalogu w ogóle w folderze z grą.

Natomiast posiadam spakowany plik o nazwie:    hitzoneSkins_KoreanRandom_91511_1

w folderze: Aslains_DLC_cache      ale rozpakować go nie można (pliku który podałem powyżej)

Edited by Grami69
Link to comment

Sprawdź, czy w RES_MODS\0.9.15.1.1 znajduje się katalog VELCHICLES.... A w nim katalogi z czołgami i plikami *.dds Jeśli tam ich nie ma = nie masz ich zainstalowanych. Możliwe, że są gdzieś, ale nie tam, gdize podałem. Wystarczy przenieść katalog velchicles do res_mods\0.9.15.1.1 i po grze będziesz już miał skórki.

 

Link to comment

Ok. Skoro go nie możesz rozpakować usuń go, następnie odpal ponownie instalator i niech sam pociągnie ponownie pliczek. Winny jest właśnie on, gdyż nie może go uruchomić, gdyż jest błąd, a nie ściągnie go ponownie, gdyż instalator widzi, że juz jest pliczek.

Link to comment
Quote

Witam/Mam taki sam problem,spakowany plik hitzoneSkins_KoreanRandom_91511_1 jest przy otwieraniu uszkodzony .Pliku SD nie ściąga  HD ściąga

Zainstalowanie pliku HD i są skórki SD????

Edited by ZIBI
Link to comment
  • Administrator

Problem ktory doswiadczasz moze byc spowodowany niekompletnym pobraniem skorek, z jakiegos powodu w sieci w ktorej dzialasz nie pobieraja sie do konca na Twoj komputer.

 

Proponuje recznie pobrac, i wrzucic do folderu Aslains_DLC_cache (nadpisujac skorki), i odpalajac na nowo instalator. 

 

 

hitzoneSkins_KoreanRandom_91511_2.7z.001
hitzoneSkins_KoreanRandom_91511_2.7z.002
hitzoneSkins_KoreanRandom_91511_2.7z.003

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.