Jump to content
Sign in to follow this  
zapeq

Mod "Nawigator" <oryginalny> nie działa.

Recommended Posts

Zaladowalem identyczne mody i wszystko widze dobrze.

OWQmFfc.jpg

Instalowales na koncie z uprawnieniami admina? Sprawdz jeszcze czy antyvir cos nie blokuje.

Mimo instalacji na uprawnieniach administratora i odinstalowanym antywirusie nic się nie zmieniło, działało wszystko poza nawigatorem. Ostatnią wersją modpack'a w której w/w mod działał była wersja "Aslains_WoWs_ModPack_Installer_v.5.11.0_00". Jako że nie potrafię wyciągać pojedynczych modów z modpack'ów poradziłem sobie z problemem w następujący sposób:
Zainstalowałem starszą wersję, w której nawigator działał u mnie poprawnie (v.5.11.0_00). Podczas instalacji zaznaczyłem TYLKO ten jeden mod. Po zakończeniu instalacji, z folderu res_mods/gui/flash skopiowałem plik "alt_hud". Zainstalowałem najnowszą wersję modpack'a (ze wszystkimi przeze mnie wybranymi modami) i podmieniłem plik "alt_hud" na ten wcześniej skopiowany. Nie wiem czy jest to najlepsze rozwiązanie ale wszystkie mody, w tym nawigator, działają jak należy. Nie mam zielonego pojęcia dlaczego akurat ten jeden mod nie chce u mnie działać przy instalowaniu nowszych wersji.

Problem rozwiązany, powiedzmy ;)

Pozdrawiam.

Do zamknięcia.

U mnie od kilku wersji paczki (od momentu rozdzielenia nawigatora na oryginalny i minimalny) występuje ten sam problem, a próbowałem wszystkich znanych mi metod.
Tu strzelam, być może jest to spowodowane błędami przy rozpakowywaniu, lub błędami przy pobieraniu (jeżeli jest to DLC).
Oczywiście dorzucam logi :)

_Aslain_logs.zip

Edited by Little_rowboat

Masz tu plik który ja podmieniłem i mod działa jak należy. Wrzuć go w res_mods\wersja\gui\flash\  Spróbuj, może i Tobie pomoże. Daj znać ofc ;)

alt_hud.swf

15 hours ago, zapeq said:

Masz tu plik który ja podmieniłem i mod działa jak należy. Wrzuć go w res_mods\wersja\gui\flash\  Spróbuj, może i Tobie pomoże. Daj znać ofc ;)

alt_hud.swf

Skad masz ten plik tak z ciekawosci, z tego co widze to dla mnie rozni sie tylko tym ze brak w nim pokolorowanych elementow jak ma orygialny.

16 hours ago, Little_rowboat said:

U mnie od kilku wersji paczki (od momentu rozdzielenia nawigatora na oryginalny i minimalny) występuje ten sam problem, a próbowałem wszystkich znanych mi metod.
Tu strzelam, być może jest to spowodowane błędami przy rozpakowywaniu, lub błędami przy pobieraniu (jeżeli jest to DLC).
Oczywiście dorzucam logi :)

_Aslain_logs.zip

Wszyscy ktorzy nie widzicie a instalujecie Navigatora, czy mozecie zalaczyc swoj plik battle_elements.xml?

4 hours ago, Aslain said:

Skad masz ten plik tak z ciekawosci, z tego co widze to dla mnie rozni sie tylko tym ze brak w nim pokolorowanych elementow jak ma orygialny.

Napisałem wszystko ładnie wyżej skąd takowy plik wziąłem. Zainstalowałem starszy modpack (w którym nawigator jeszcze mi działał) z wybranym TYLKO JEDNYM modem, tj. nawigator'em. W res_mods pojawił się alt_hud.swf oraz wymieniony przez Ciebie battle_elements.xml. Skopiowałem więc alt_hud, zainstalowalem najnowszą paczkę i podmienilem alt_hud na ten ze starej instalki. W ten sposób zaczął działać nawigator.

Ah, ok, musialem cos przeoczyc w czytaniu. Dziwne, u mnie ten swf dziala we wszystkich przypadkach, stary tak samo, ale stary nie ma kolorkow na wskazniku.

Coz, amerykanie tez potwierdzaja ze teraz nawigator im dziala ok, wiec chyba nie mam wyjscia i wydam starsza jego wersje.

1 hour ago, Aslain said:

Coz, amerykanie tez potwierdzaja ze teraz nawigator im dziala ok, wiec chyba nie mam wyjscia i wydam starsza jego wersje.

Hmmm, co zrobili amerykanie, że im działa? Podobnie jak ja ? Szczerze to nie zauważyłem nawet jakichś kolorów na wskaźniku ;) najważniejsze, że jest jakiś wskaźnik, kolory to tylko detal ;]

EDIT-->

Wracaj do zdrowia ;) Pozdrawiam.

Edited by zapeq

U mnie też nie działa, od kilku łatek.

Jeśli możesz wrzucić aktualne pliki do tej wersji to byłbym wdzięczny.

Założyłem ten post więc wypowiem się krótko i zwięźle. Od poprzedniej aktualizacji paczuszki u mnie mod navigator działa bez zarzutu.

@Aslain Dzięki za poświęcony czas. Pozdrawiam.

• Upvote 1