Jump to content

Nie można pobrać


Recommended Posts

Jak zwykle.... Kilkaset osób resetuje katalog DLC a to z kolei pociąga za sobą obciążenie serwerów transferem = spadek prędkości pobierania = zapchanie serwerów = generowanie błędu pobierania = paczka nie kompletna = błąd w WOT.

 

 

Moja rada: dać spokój z 2-3 dni z instalacją modpacka. Grać na "czystym" wocie.

Link to comment

@michal_1986: A jest inaczej? :) Pzecież, jeśli nie masz zaznaczonej opcji kasowania katalogu DLC instalator NIC NIE WGRA innego. natomiast, gdy opcja jest niezaznaczona i na serwerze DLC jest nowsza wersja jakiegokolwiek moda - instalator rozpocznie ściąganie nowszej wersji, gdy została zaznaczona opcja moda w oknie wyboru opcji.

Link to comment
13 minut temu, mutopompka napisał:

@michal_1986: A jest inaczej? :) Pzecież, jeśli nie masz zaznaczonej opcji kasowania katalogu DLC instalator NIC NIE WGRA innego. natomiast, gdy opcja jest niezaznaczona i na serwerze DLC jest nowsza wersja jakiegokolwiek moda - instalator rozpocznie ściąganie nowszej wersji, gdy została zaznaczona opcja moda w oknie wyboru opcji.

 

to nie usuwać za każdym razem DLC? W przypadku wyjścia nowszej wersji to instalator nadpisze pobrany nowy DLC ???

Link to comment

@up: Ja tak robię od dawna. Zaciąga tylko te, które są najnowsze. Wcześniej instslator porównuje mój wybór z tym, co jest w katalogu DLC a tym, co jest na serwerze. W przypadku, gdy instalator wykryje nowszą wersję na serwerze DLC i jest dany mod zaznaczony w oknie wyboru zaciągnie odpowiednią paczkę i na końcu pracy instalatora zainstaluje.

 

Ot, cała filozofia jego pracy :)

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.