Attention: from 24th July to 10th August I will be in a very weak internet zone. It's unlikely that I'll release any updates in that time, I probably cannot provide any support either. Unless I find a strong signal on some mountain top. / Uwaga: od 24 Sierpnia do 10 lipca będę w strefie gdzie jest zbyt słaby internet żeby wypuszczać aktualizacje paczek. W tym czasie wsparcie z mojej strony będzie ograniczone. Przy odrobinie szczęścia może uda mi się znaleźć mocny sygnał, wtedy jest szansa na coś, ale nie obiecuję.

Sign in to follow this  
Followers 0
Bolek1986

Ładowanie gry i powrót do pulpitu.

7 posts in this topic

Tsk jest....kilkukrotne próby paczki 9.16 i za każdym razem problemy z odpaleniem gry.. po wgraniu oryginalnego res_moda - wszystko wraca do normy, czyli bez modów

Nawet czyszczenie Casha nie pomaga. 

0

u mnie działa, ale wywaliłem masę modów z packa, zostawiłem tylko celownik i parę dodatków ;] dodatkowe ekrany logowania, kłódki na gold i free exp i takie pierdoły. w ogóle nie mam  żadnych logów (są przecież w grze to po co instalować ).

trochę to okrojone ale dla mnie starcza narazie :) jak coś mogę podesłać logi to zobaczysz jak mocno okroiłem.

pozdrawiam.

Edit. jednak XVM'a mam ale sucha wersje z wn8 tylko :D

Edited by Smoq
0

tu masz problem Exception: error in 'scripts/item_defs/vehicles/germany/G120_M41_90_GrandFinal.xml': subsection 'physics' is missing

nie instaluj Osobnych skórek czołgów (Milkym4n)

Tu masz aktualizacje do patcha 0.9.16 wszystkich skórek Milkym4n  http://www.milkym4n.com/modshop/

Edited by mraxel
0

super. strzał w 10. działa :) skórki wymagają aktualizacji.

0

U mnie niby wszystko ok ,poza brakiem wiadomosci w kanale systemowym... :/

0

Zobacz czy problem wystepuje na nowej paczce.

0