Jump to content

problem z paczką


Recommended Posts

Witam prosił bym o wyrozumiałość bo to moje pierwsze kroki na forum. Aslain twoich paczek używam dłuższy czas ale teraz mam poważny problem bo niby sie paczka instaluje bez żadnego problemu ale jak włączam gre żadnego moda nie ma.Ani w grze ani w katalogu 0.9.16 nie ma nic.Ale co ciekawe jak skopiuje tylko twoje mody te które ważą 11 MB wszystko jest.nie mam już głowy i pojęcia dlatego proszę o pomoc.

Link to comment

Witam, i potwierdzam powyższą wypowiedź u siebie.

 

Instalator działa bez problemu, ściąga, rozpakowuje kopiuje, tworzy drzewo katalogów w res_mods. Niestety praktycznie żaden mod nie działa, lub działa częściowo (braki na tank carousel, default xvm colors instead of selected, no ping on login screen etc.).

 

Chyba paczka .02 wymaga fixa (poprzednia działa) xD

Link to comment

hey widze ze i oni maja problem otóż  krotko sie cieszylem postanowilem zainstalowacten OTM od Ciebie czyli kolorki,slaby lub mocny cien itp itc ( bo przeciez sa rozne OTMy te pierwsze od gory sa jakby paczkami same w sobie a twoj jest rozbudowany i powiem Ci tak ,arta spoko niezacina sie ,gra wczytuje sie z kolorkami i rantingiem graczy pokolorowanych w zaleznosci od WM8 ale pozniej jest cyrk zalacze scrina to sam zobaczysz,malo tego po bitwie niema statystyk jasen krasen przez prawie 30 bitew i zmienianie serwera myslalem ze sie odchaczyco s takiego jak pisales ze jesli gra sie CW lub twierdze trza zrestartowac wota bo moze miec zawieche 4 razy riobilem restart i to nie pomoglo,acha jeszcze jedno jak zaznaczylem zeby pamietal sesje z bitew to mi ja skasowal tak jakby nie pamietal lub ominol to,chyba bede musial zainstalowac te inne OTMy a tu scrin z walki - odliczanie

shot_003.jpg

Link to comment
  • Administrator
1 hour ago, Rufelieux said:

jest jeszcze kilka błędów, które wypatrzyłem:

odznaczam mod pokazujący hp drużyn - nadal mi go pokazuje zakrywając ikonki czołgów;
zegar w czasie bitwy pokrywa się z multi hit logiem;

 

Bez fotki nie mam pojecia o jaki panel chodzi i gdzie zakrywa... Logi.

 

W 02 jest blad jak sie instaluje zegar w bitwie, nie wybierajcie tej opcji na razie, naprawie to dzisiaj.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.