Jump to content

XVM, wyposażenie, bug?


Recommended Posts

Pisałem w tej sprawie tikecik do WG i na jednym forum oraz pytałem się kilku osób. Przed patchem 9.16 miałem problemy z lornetę polową. Ciągle coś powodowało jej ściąganie albo niszczenie na wszystkich czołgach jakie ją miały. W plecy przez to byłem ze 3 mln i śmiem chyba twierdzić, że stało się to co odpisała mi jedna osoba.

 

View PostRadiusOwned, on 08 October 2016 - 07:28 AM, said:

Może mi ktoś podpowiedzieć jaki mod z paczki Virusa poza autoequip usuwał/ściągał ciągle lornety z czołgów?

 

Taką opcje posiada XVM.

 

Usunąłem mody i wrzuciłem XVM i sprawdziło się. Nie wiem czy teraz już jest ok bo czekam na aktualizację rzeczy, z których korzystam.

Link to comment

Hmm więc jak? Mam sam sobie naprawić? Ogólnie to ja ściągam od ciebie tylko folder XVM więc nie mam żadnych opcji żeby coś wyłączyć/zmienić. Musiałbym w plikach, a to już musiałbyś powiedzieć mi jak. Obstawiam, że to może być autotelescope. Jednak jakim cudem folder XVM ma jakieś dodatki? Myślałem, że pozwoli mi to śledzić tylko statystyki i dlatego z tego XVMa korzystałem bo nigdzie nie było info o dodatkach. No, chyba, że mówisz o swojej paczce to już mnie nie dotyczy bo z niej nie korzystam.

Edited by Sharimsejn
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.