Jump to content

Czarna ziema, tracenie ostrości po minimalizacji.


Recommended Posts

Witam serdecznie, oto mój problem! :D

Czarna ziemia tak jak na załączonych screenach występuje dość często, mapa nie ma znaczenia pojawia się losowo i najczęściej na bazie, po odjechaniu jakiegoś kawałka trawa jest normalna i czarnej ziemi nie ma lecz gdy wrócę w miejsce gdzie się pojawiła (Tak jak pisałem wcześniej najczęściej jest to miejsce spawnu "Baza") znów jest, co do czołgu bez znaczenia jakim gram pojawia się ten błąd, tryb gry standardowy. A co do utraty ostrości nie zamieściłem screena ale wygląda to tak, podczas gry gdy ją zminimalizuję do pulpitu aby wejść na Facebooka i powrocie spowrotem do gry modele są tak jak by w gorszej jakości takie rozmazane no takie jak by z utratą ostrości po chwili błąd się naprawia i modele są znów wyraźne, błąd ten też pojawia się bez znaczenia jakim czołgiem gram na jakiej mapie i w jakim trybie. Czym może być to spowodowane ? Niże dodaję logi :)

 

Liczę na pomoc z tymi błędami :)

 

Pozdrawiam

Misq

1.jpg

2.jpg

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

Edited by Misq675
Link to comment

Ustawienia w SSach. Grafika niezaktualizowana bo wczoraj wyszedł nowy update do GeForce a ja updatowałem poprzednim więc sądzę że to nie wina tego. Co do ustawień renderu jeżeli dobrze myślę chodzi Ci o te w ustawieniach panelu nVidia to tam mam pasek przeciągnięty na full na jakość a nie na wydajność.

shot_118.jpg

shot_119.jpg

shot_120.jpg

Link to comment
  • Administrator

Zaczne od tego ze u mnie ten problem nie wystepuje i nie udalo mi sie go jeszcze odtworzyc.

 

Widze ze czesc suwakow grafiki masz na minimum. Czy moglbys je ustawic na wieksze wartosci dla testu? Szczegolnie jakosc terenu itp. i zobaczyc czy to w czyms pomoze.

Link to comment

Możemy spróbować suwaki dlatego na minimum gdyż zależy mi na FPS i tylko tekstury ważniejsze mam na wysokich ;)

 

Dam znać jak sprawdzę ;)

 

EDIT: Faktycznie jak dałem wszystko na maxa nie pojawiło się to ale FPSy spadły cholernie :( Też w tym przypadku spróbowałem innej opcji dałem wszystko na niskie no i pojawiła się znów czarna dziura lecz wszedłem w opcje zmieniłem parametry terenu, oznaczeń i roślinności na inny parametr zastosowałem dziura znikła przywróciłem znów na niskie i dziury nie było więc nie mam bladego pojęcia gdzie leży przyczyna :( 

Edited by Misq675
Link to comment

Możliwe całkiem że to i jego wina, używam twojego modpacka hohooho i trochę odkąd WRR zawiesił swoje modpacki przesiadłem się na twój i szczerze nigdy nie miałem tak śmiesznych sytuacji :/ Zawsze wszystko cycuś glancuś, które z tych opcji polecałbyś używać tak ogólnie aby podniosły poziom FPS znacząco i nie spaczyły grafiki zbyt bardzo ? :)

 

Zaraz wyłączę ten usuwacz mgły i sprawdzę :)

 

EDIT: Jak narazie pomogło czarna dziura znikła ;)

Edited by Misq675
Link to comment

Problem został całkowicie rozwiązany dla każdego kto łapie takie problem z "czarną dziurą" zmienicie ustawienia terenu na Średnie i problem nie będzie się pojawiał :) 

U mnie pomogło na stałe ;)

 

Pozdrawiam

Misq ;) 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.