Jump to content

Celownik dla Arty


Recommended Posts

Witam :)

Drogi Aslainie chciałbym zapytać czy istnieje może możliwość dodania do twojego modpacka jakiegoś celownika dla artyleri z czasem lotu pocisku do celu, pamiętam jak kiedyś x czasu temu korzystałem z takiego celownika i było to świetnym zastosowaniem, ale to było jeszcze za czasów WRR modpack o ile się nie mylę ;)

 

Pozdrawiam

Misq

Link to comment

Ja pamiętam że bodajże taki celownik miałem wraz z Jimbo :) A słuchaj drogi Aslainie może byś coś poprobowal powalczyć z tym, sądzę że rzesza fanów twojego modpacka była by cholernie zadowolona gdyby dało się wraz z celownikiem Jimbo mieć też proarty, dlatego z jimbo gdyż to chyba najpopularniejszy celownik :P Możesz coś spróbować połączyć może się uda i będzie działać ;)

 

Pozdrawiam

Misq

Link to comment

Świetnie bardzo mnie to cieszy ;) Szperałem trochę po necie za takim celownikiem właśnie ze zmienionym standardowym i z celownikiem dla arty z czasem lotu pocisku znalazłem stare Jimbo w wersji 1.32 więc nas to nie ratuje na patcha 9.16 :( 

Link to comment
Dnia 16.10.2016 o 09:56, Aslain napisał:

Niestety polaczenie aktualnego J1mbo z aktualna ProArty sie nie udalo, byc moze inne kombinacje, z innych celownikow. Zobacze w wolnym czasie pobawie sie w miksowanie.

 

Widzę że w nowej paczce jest Jimbo z nowym celownikiem Arty! :) Bardzo mnie to cieszy teraz tylko czekam na wersję v2 bo v1 jest taka moim zdaniem niezbyt fajna ale fajnie że wreszcie coś jest ;)

 

Pozdrawiam ;)

  • Upvote 1
Link to comment
4 godziny temu, Aslain napisał:

Niestety z j1mbo v2 nie dalo sie tak zrobic, generalnie dziala, ale sa jakies pozostalosci dziwne na ekranie, wiec nie wiem, ale trzeba raczej inny mod arty dopasowac do niego.

 

No to jeżeli coś jeszcze podziałasz mistrzu to będzie bajlando ;))

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.