Jump to content

Recommended Posts

ok,próbowałem bez zmian,na 18 to samo. I zawsze podczas celowania,ewentualnie po oddaniu pierwszego strzału.Z tym ,że na 17 mogłem przeżyć,2 x crash i spokój,tym razem jest porażka,praktycznie każda bitwa i crash.

Doszłem do jeszcze czegoś,może jest to problem ze spotowanie,zauważyłem,że crash najczęściej wywala w momencie keidy jestem wyspotowany,może ikony spotowania ?

Dodaje aktualne pliki

 

 

 

 

 

xvm.log

python.log

_Aslain_logs.zip

Edited by listonoszpuka2razy
Link to comment

to nie  wina dzwięku spotowania,odinstalowałem,bez zmian,ja się tylko czasami gubie,brak fokusa na pojawiającą się ikonę,grałem bez ikony,to samo,nie mam pomysłu,a nie chce mi sie instalować wszystkiego bitwa po bitwie,mała uwaga,im więcej bitew stoczonytch tym mniej gra crashuje az do momentu płynnych bitwe bez crashów, coś powoduje konflikt na początku sesji potem zanika,ach,przeinstalowałem spowrotem na v.17 i byuło to samo więc to może być problem tego mini patch z rana ,który wprowadza gdzieś konflikt.

 

Edit:To musi być jakiś konflikt,dziś bez żadnych zmian w modach,nie mam czatu,ale zaliczyłem jak nazazie tylko jeden crash,lol

Edit 2: zainstalowałem twoje ustawienia i śmiga,nie trzeba mi więcej,lol

Edited by listonoszpuka2razy
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.