Attention: from 24th July to 10th August I will be in a very weak internet zone. It's unlikely that I'll release any updates in that time, I probably cannot provide any support either. Unless I find a strong signal on some mountain top. / Uwaga: od 24 Sierpnia do 10 lipca będę w strefie gdzie jest zbyt słaby internet żeby wypuszczać aktualizacje paczek. W tym czasie wsparcie z mojej strony będzie ograniczone. Przy odrobinie szczęścia może uda mi się znaleźć mocny sygnał, wtedy jest szansa na coś, ale nie obiecuję.

Sign in to follow this  
Followers 0
mutopompka

Paczka #18 - błąd w ikonie szczegóły bitwy

2 posts in this topic

Witam.

Po instalacji modpacka w wersji #17 jak i #18 w panelu z wynikami misji po bitwie i kliknięciu "szczegóły" nie wyświetlają się. Mam zwykły garaż. Do tego czasami w zaproszeniach zamiast "akceptuj / odrzuć" mam "statystyki czołgów / reset".

 

Dodam, że w katalogi ASLAINS_CUSTOM_MODS siedzi paczka @Partola "ze statystykami sesji v3" z którą dotychczas nie miałem problemu, a zauważyłem, że instalator wypakowuje ją zamiast do RES_MODS do głównego katalogu gry. Poradziłem sobie w ten sposób, że po instalacji po prostu przenoszę katalogi 0.9.16 i config paczki ze statystykami do res_mods. :)

 

Jak możesz w wolnej chwili sprawdź czy czasem nie "namieszałeś" w sekcji rozpakowywania osobnych modów z katalogi ASLAINS_CUSTOM_MODS.

W załączeniu logi:

 

 

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zobacz jakie sciezki sa w tej paczce patrola, bo to ma znaczenie. Instalacji modow z  ASLAINS_CUSTOM_MODS nie tykalem od dawna, nie moglo sie nagle popsuc bez powodu :)

 

Ew. daj mi linka do tego co masz w tym folderze to sam sprawdze.

 

Co do bledu "szczegoly" jest on znany i nienaprawialny na te chwile, podobno to blad od WG.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now
Sign in to follow this  
Followers 0