Casey

TessuMOD crashuje wota

11 posts in this topic

Witam, po zainstalowaniu w/w moda. Wot się nie uruchamia, przed pojawianiem się okienka do logowania. I wyrzuca do pulpitu. 

Wrzucałem pojedynczo wszystkie mody które mnie interesowały, i odpalałem wota, potem usuwałem pojedynczo aż znalazłem :P 2h klikania. Może komuś tego oszczędzę

0

Witam, po zainstalowaniu w/w moda. Wot się nie uruchamia, przed pojawianiem się okienka do logowania. I wyrzuca do pulpitu. 

Wrzucałem pojedynczo wszystkie mody które mnie interesowały, i odpalałem wota, potem usuwałem pojedynczo aż znalazłem :P 2h klikania. Może komuś tego oszczędzę

0

Bez zakładania kolejnego tematu,do sprawzenia jest jeszcze Kierunek patrzenia dział wrogich czołgów na minimapie ( chyba minimap tankview)

0

5 hours ago, Metafan said:

Bez zakładania kolejnego tematu,do sprawzenia jest jeszcze Kierunek patrzenia dział wrogich czołgów na minimapie ( chyba minimap tankview)

Gdybys nie czytal to mod jaki wymieniasz jest zakazany na serwerze EU i przy wyborze w instalatorze tez masz to napisane.

0

11 minutes ago, kwasek32 said:

Gdybys nie czytal to mod jaki wymieniasz jest zakazany na serwerze EU i przy wyborze w instalatorze tez masz to napisane.

Gdybyś był na bieżąco i osobą rozumną to gdyby był zakazany to Aslain nie umieściłby go w swojej paczce ;)

0

20 minutes ago, Metafan said:

Gdybyś był na bieżąco i osobą rozumną to gdyby był zakazany to Aslain nie umieściłby go w swojej paczce ;)

Chcesz polemizowac? Czy moze poczytasz wkoncu troche forum i liste zakazanych modow.

Przeprowadz sobie raz jeszcze instalacje i poczytaj to co w nawiasie jest napisane.

Zreszta pewnie dla Ciebie X-Ray, Tundra i Aimbot tez sa legalnymi modami skoro inni Moderzy je do swoich paczek dodaja! :)

Pozdro 

0

skoro jesteś takim "antycziterem" czy jak to nazwać,i próbujesz ludzi pouczac co jest czym to co tu robisz?

I tak na koniec odnośnie wpomnianego przeze mnie moda

0

Mod aktualnie nie jest zakazany, kiedys byl, ale nie teraz.

Potwierdzone przez WG.

0