Jump to content

W bitwie nie widać nic poza czołgiem.


Recommended Posts

Witam,

 

Kiedy wejdę do bitwy, to na ekranie nie pojawia się nic poza czołgiem, białym celownikiem serwerowym no i terenem (samą mapą po której mam jeździć). Nie ma celownika ani nawet minimapy czy listy graczy - po prostu nic jak gdybym "v" wcisnął (tak, sprawdzałem i wciśnięcie v nie pomaga). Występuje to w każdej bitwie, a jak uruchomię grę w trybie bezpiecznym (czy jak oni to tam nazwali) to wszystko wraca do normy.

 

Instalacja przebiegła bez problemu (Aslains_WoT_Modpack_Installer_v.9.17.0.1_03), zaznaczyłem czyszczenie cache, DLC oraz czystą instalację. W garażu wszystko wygląda dobrze, bitwy się wczytują z małym opóźnieniem.

 

Pozdrawiam

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

Link to comment

U mnie powodem był kalkulator i zegar. Oczywiście u Ciebie może być coś innego, ale radzę przetestować wyłączanie modów związanych z garażem. Wydaje się dziwne że coś w garażu blokuje to co jest w bitwie, no ale mi pomogło :)

Edited by Krzyrek
  • Upvote 1
Link to comment
2 hours ago, Aslain said:

Jesli bitwa zaladuje sie tak ze nie ma nic po za czolgiem to winny jest celownik i jego skrypt (posypaly sie). Nalezy wybrac inny celownik, polecam Harpoona.

Tez miałem parę razy taką sytuacje,i nie mam żadnych zegarów poza xvm-owym,a możliwe że wina jednak jest po stronie celowników bo mam Damoklesa

Link to comment

OK, zainstalowałem teraz zegar 24h i celownik Harpoon (ten normalny a nie mini) zamiast Taipana. Werdykt: działa:) 

 

Zegar gryzie się z celownikiem Taipan, czyli trzeba się przyzwyczaić do nowego;)

Edited by Jurk
Link to comment

Mając zainstalowany celownik Taipan i zegar w garażu (24h), pojawia się problem o którym pisałem w pierwszym poście. Po zmianie celownika na Harpoon (jak sugerowałeś) problem znika. Problem znika również jeśli zainstaluję celownik Taipan bez zegara w garażu (o czym pisał wyżej Krzyrek). Reszta modów zawsze zostaje bez zmian.

Z tego wynika, że jest jakiś konflikt między Taipanem a 24h zegarem w garażu (przynajmniej przy liście modów jakie ja instaluję - logi w pierwszym poście).

Edited by Jurk
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.