Jump to content

Celownik DESTROYER


Recommended Posts

Pytanie krótkie: czy i ewentalnie kiedy, można spodziewać się tegoż celownika w instalatorze? Celownik prosty i dobrze widoczny w każdym terenie. Nie zasłania widoku jak chociażby Harpoon, bo ten jest wręcz masakryczny. Przeładowany, napaćkane kresek i linii. Totalny gniot. Czemu usnunąłeś celownik Taipan oraz tych kilka, jakie były?
 

Link to comment
  • Administrator
14 minutes ago, Valaquenta1964 said:

Nie widziałem listy zmian w modpacku 04 i stąd nie wiedziałem, że powoduję te celowniki znikanie hud'a. Sam zresztą tego doświadczyłem na Taipanie.

Czekam zatem na aktualizację DESTROYER'a do łatki 0.9.17.01

 

 

Czasami mi sie cos zle kliknie i wkleje liste zmian w zle miejsce, ale pamietaj że ona występuje w 4 miejsach, i zawsze przynajmniej jedno jest aktualne, ciezko by mi bylo pomylic sie az tyle razy pod rzad. Dlatego szukaj listy zmian w modpacku (w samym programie, jest tam wbudowana), na koncu tematu z linkami pobierania tutaj na forum, oraz na forum WG, oraz w pierwszym poscie tutaj na forum tez we watku z linkami. Ciezko przegapic :)

Link to comment
  • 2 weeks later...

Aslain, dziękuję bardzo za celownik Destroyer dołączony do wersji 9.17.0.1#13. Dla mnie to bardzo istotne, przy moim wzroku, bo ten celownik jest najlepiej widoczny zarówno na jasnym jak i na ciemnym tle terenu, zabudowań czy nieba. Szkoda tylko, ze jest niebieski, a nie zółty jak poprzednio ale trudno się mówi. Raz jeszcze dziękuję bardzo. Może jest jakaś możliwość, aby samemu zmienić kolor? Nie znam się na tym, ale popróbowac można, jak bym wiedział jakim programem to zrobić.

Przy okazji życzę Ci Dobrego Roku 2017 oraz dalszej owocnej i jakże dla nas graczy, ważnej pracy, jaką wykonujesz.


 

Edited by Valaquenta1964
  • Upvote 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.