czesoi

Ciągle powiększona mapa

9 posts in this topic

Cześć.

Zainstalowałem nową wersję mod packa, z opcją powiększania mapy pod klawiszem l.ctrl.

Podczas rozgrywki mapa jest ciągle powiększona, nie idzie zmienić jej rozmiaru.

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

0

Wgralem te same mody, nie mam problemów. Grasz na jakis wyjątkowej rozdzielczosci ekranu?

0

1920x1080.

shot_002.jpg

Edited by czesoi
Dodanie screena
0

Dzień dobry!

Mam ten sam problem od instalacji modpaka po ostatniej aktualizacji WOT. rozdzielczość: 1280 x 1024.

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

Edited by overburn69
dodatkowe informacje - crashowanie WOT-a
0

Nie wiem czemu ale nie moge nic pobrac z powyzszych dwoch postow, tez tak macie? Dacie rade wyslac logi ponownie?

Generalnie ludzie narzekaja na XVM w 9.17, zjada niektórym FPSy. Poki co nie widze zeby byly nowsze wersje XVMa wiec albo go nie uzywajcie na razie, albo trzeba jakos to przeżyć aż wyjdzie nowsza ewentualnie poprawiona wersja. Dobrze bylo by spytac też u źródła czyli na koreanrandom, oni tworzą XVM (a ja tworze konfigi XVM, to dwie różne rzeczy).

http://www.koreanrandom.com/forum/forum/57-xvm-english-support-and-discussions/

Jeśli nikt nie zgłosi tego, to będzie nie naprawione, chyba ze są oni świadomi problemu.

Tutaj jakiś temat, ale z odwrotnym problemem, być może jest to powiązane: http://www.koreanrandom.com/forum/topic/35079-minimap-keeps-resetting-back-to-smallest-setting/

0

FPS-y najbardziej zjada nieudana aktualizacja i słabe serwery a ludu dziennie ok.200k z tego powodu nie moge grać na poprawionej grafice,mimo że komp nowy i nie ma problemu z żadnymi grami ;)

0

Dzięki za odpowiedź. Spróbuję na koreanrandom czegoś się dowiedzieć. Póki co wgrywam logi jeszcze raz. Z powiększoną mapą da się grać. A z FPS-ami też zauważyłem znaczący spadek.

Wesołych świąt Bożego Narodzenia :)

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

0

Na korean jest watek o niskim fpsie, praktycznie juz potwierdzilem ze to spowodowane jest przez XVM, a konkretnie XMQP zabugowane, mocno to naprawiali wczoraj jest juz w paczce to naprawach, i pewnie jeszcze pare fixow wpadnie. Nie dzieje sie to od razu, czym dluzsza sesja grania tym wiecej spada fpsow najczesciej.

Wesolych!

0