Bastero

Zapraszamy Serdecznie Do Klanu [F0B]

4 posts in this topic

Klan F0B poszukuje aktywnych graczy do dołączenia do naszej Elitarnej Ekipy !

 

Wymagania :

- TS 3

- Sprawny mikrofon

- Co najmniej 1 czołg VI tieru typu Cromwell, T-150, T37, OI itd.

- WN8 na poziomie 700+ lub WN8 z ostatniego miesiąca na poziomie 1000+, lecz robimy wyjątki i przyjmujemy ludzi którzy mają np. 650WN także zapraszamy wszystkich, każde podanie do klanu jest rozpatrzone osobno i do każdej osoby podchodzimy indywidualnie także każdy ma szanse dostać się w nasze szeregi :) 

- Najważniejsze to bycie "ogarniętym", głównie poszukujemy osób w wieku 14+ lecz robimy wyjątki i posiadamy kilku graczy w wieku 13 lat ;) 

 

Twierdzę gramy na VI tierach. Jeśli chodzi o czas to głównie gdy są chętni gracze tworzymy twierdzę od razu lecz najczęściej gramy w godzinach 18 - 22.

Aktualnie głównie zajmujemy się graniem twierdz, aby rozwijać klan gdyż jesteśmy nowi także aktualnie nie ma co liczyć na grę CW.

Mamy wielu graczy, którzy zawsze są chętni na grę plutonu także o to nie ma co się martwić :)

Podczas twierdz nie spinamy się i panuje luźna atmosfera, więc nie trzeba bać się o rage graczy gdy zostaną zabici czy coś a wręcz przeciwnie nie raz opowiadamy kawały i nie tylko :D 

 

UWAGA !

Szukamy osoby na stanowisko Oficera Polowego czyli potocznie zwanego "rozstawiającego". Wszystkie chętne osoby czujące się na siłach podjęcia tej roli prosimy o kontakt !

Oczywiście osoba ta zostanie sprawdzona pod względem taktyk i czy odnajdzie się na tym stanowisku dlatego komunikat ten kieruję głównie do osób, które wiedzą już coś na ten temat.

 

KONTAKT

Wszystkie osoby chętne do dołączenia do klanu zapraszam do podania swojej nazwy z gry pod postem lub napisaniem na pw. w grze. 

Mój nick : BasteroPL

 

Strona klanu :

https://eu.wargaming.net/clans/wot/500138353/

 

 

 

 

emblem_195x195.png

Zapraszamy !!! :)

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nowy rok za nami za oknem dużo śniegu i myślę że nie każdemu chce wychodzić się z domu :D Zapraszamy wszystkich czołgistów do nas, na pewno nie będziecie się nudzić oraz nie pożałujecie że dołączyliście do nas ! :) 

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cześć, niedługo tworzymy 3 linię na twierdzy i szukamy graczy chętnych do pomocy w jej rozwijaniu ! Zapraszam !! :)

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rozpoczyna się okres ferji a ty nie masz planów ? Masz zamiar grać w WOTa ale nie masz z kim ? Nie ma problemu ! Nasza ekipa chętnie Ci pomoże i pogra z tobą plutony jak i potyczki. Zapraszamy do nas. Pozdrawiam

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now