Attention: from 24th July to 10th August I will be in a very weak internet zone. It's unlikely that I'll release any updates in that time, I probably cannot provide any support either. Unless I find a strong signal on some mountain top. / Uwaga: od 24 Sierpnia do 10 lipca będę w strefie gdzie jest zbyt słaby internet żeby wypuszczać aktualizacje paczek. W tym czasie wsparcie z mojej strony będzie ograniczone. Przy odrobinie szczęścia może uda mi się znaleźć mocny sygnał, wtedy jest szansa na coś, ale nie obiecuję.

Sign in to follow this  
Followers 0
slawek76

Nie mam odgłosów załogi

17 posts in this topic

nie bede zakladal nowego tematu moj problem polega na tym ze nie mam odgłosów załogi, 

0

23 minutes ago, slawek76 said:

nie bede zakladal nowego tematu moj problem polega na tym ze nie mam odgłosów załogi, 

W tym przypadku informacji jest zbyt malo, zalacz logi i napisz jak czesto to wystepuje. Informacja o logach w podpisie :)

Jako ze ten temat w ktorym to zalozyles jest o innym problemie to wypadalo by zalozyc nowy, zrobie to recznie...

0

dobra od nowa napisz mi gdzie znajdę te Logi :P a drugie to dźwięki załogi są przez pierwsze dwie bitwy od wgrania modpacka pozniej znikaja

ps. nie ma tematu naprawione 

Edited by slawek76
0

Spoko, co do logow to w podpisie jest link do informacji :)

0

dopisze tutaj .nie działa celownik arty pod środkowym przyciskiem myszki 

0

On 1/20/2017 at 7:42 PM, gajowy_rogatko said:

Podpinam się pod temat. 
Dźwięki załogi nie instalują się. 

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

Sprawdzilem i plik jest na serwerze i da sie pobierac instalatorem, to cos lokalnie go blokuje. Sprawdz antivira, firewalla, ustawienia internetu, czy nie ma jakiegos wymuszania po https itp.

r1GZYNT.jpg

0

Już się poddałem... Nie mam pojęcia co może blokować... Czy istnieje jakaś możliwość ściągnięcia i instalacji tych dźwięków załogi poza instalatorem?

0

Sprawdz Opcje Internetowe, zakładka zaawansowane:

07.jpg

A tam bezpieczeństwo, i co masz ustawione przy użyj SSL 3.0, użyj TLS 1.0 itd.

0

Może spróbuj "Przywróć ustawienia zaawansowane".

Powiedz jeszcze czy nic nie możesz pobrać instalatorem czy też tylko ten konkretny plik który widać na ekranie screena który zamieściłeś?

Sprawdzałeś bez antivirusa/firewalla?

0

Nie pobierają się tylko dźwięki, reszta instaluje się poprawnie. Antywirusa i firewalla wyłączałem przed próbą instalacji i jest tak samo

0

3 hours ago, gajowy_rogatko said:

Nie pobierają się tylko dźwięki, reszta instaluje się poprawnie. Antywirusa i firewalla wyłączałem przed próbą instalacji i jest tak samo

Zobacz ręcznie, pobierz http://tinyurl.com/kptbomba , wrzuć do katalogu Aslains_DLC_cache i wtedy odpal instalator na nowo.

0

Witam, mi też nie działają dźwięki załogi, zawsze wrzucałem ręcznie ponieważ to były dźwięki +18, nigdy nie było problemu aż do wczorajszej aktualizacji i instalowania modpaka.

Jak ktoś coś by podpowiedział :)

0

Wszystkie mody dzwiekowe wypuszczone przed 9.17.1 juz nie dzialaja, i nie beda, poki ich ktos nie zaktualizuje.

0

Rozpakowałem ten plik z dziękami mój i oryginał, porównałem zawartości w nich, mają inne nazwy plików dźwiękowych.

0