Jump to content

Problem z karuzela ...


Recommended Posts

  • Administrator

Sprawdzałem to u siebie, u mnie to sie nie dzieje, ale zauwzylem ze masz w logach informacje o brakujacych plikach. To jakis symptom przyblokowania instalacji, albo zle przegrales cos z tego katalogu gdzie to zainstalowales (w nim nie ma wota), do folderu wota. Sprawdz to moze. Ew. antywira, i tez zainstaluj w inny folder, moze w tym co masz jakies pliki za zablokowane.

Link to comment

2 dni temu mialem inna wersje zainstalowana moda i na tamtej instalce dziala wszystko , jedynie przy instalacji moda _20 XVM jest do d***.

Antywira nie posiadam , zapora jest ustawiona tak aby nie kolidowalo to z pobieraniem i dostepem do internetu (czyli mowiac wprost , jest wylaczona calkowicie)

Wiec co niby ma mi blokowac ? A co do kopiowania i innego katalogu to owszem , mam takowy do instalacji kolejnych modow i ewentualnie instalacji czesciowych danego moda , z tego wzgledu iz czesto jedne mody dzialaja a inne nie.

Link to comment
  • Administrator

Nie dziala ci to z powodu brakujacych plikow, ktore mi sie instaluja bez problemu... plików ktore w logach zainstalowały sie do tego tymczasowego folderu ktory podales, ale brakuje ich już w grze, wiec nie wiem, ale wyglada jakbys je zle przegral pozniej recznie. Cokolwiek to jest, to problem jest lokalny na danym komputerze, modpack nie ma nic z tym wspolnego.

 

JSONxLoaderException: File not found: res_mods\configs\xvm\Aslain\minimap.xc

2017-01-07 03:43:40.258: ERROR: IOError: [Errno 2] No such file or directory: './res_mods/configs/wotstat/config.json'

 

Link to comment

Po instalacji do katalogu z gra moda jest ten sam problem z karuzela ...

 

W czasie instalacji do katalogu z gra instalator nie tworzy wszystkich plikow i nie jest to wina mojego kompa napewno.

Proby przeprowadzalem na 2 roznych komputerach i wystepowal ten sam problem z tworzeniem dodatkowych opcji na karuzeli i hangarze.

Mianowicie minimapacircles przy instalacji wcale sie nie utworzyl , informacje na pojazdach w hangarze (ilosc bitew, procent wygranych,Odznaka mistrzowska itp)

Dopiero rozpakowanie Twojej paczki z samym XVM daje mozliwosc wprowadzenia zmian lub skopiowanie Twoich ustawien ze starej instalacji moda (tylko katalog XVM z configu)

 

To logi z instalacji samej minimapy oraz karuzeli. Takie pliki 

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

Edited by kwasek32
Link to comment
  • Administrator

U mnie instalacja przebiega prawidlowo, czemu brakuje plikow nie spotkalem sie jeszcze z innymi mozliwosciami, jeśli u mnie dziala to musi dzialac u ciebie, a jak nie chce zawsze winny byl komputer na ktorym sie instaluje. 

 

- Upewnij sie ze instalujesz z prawadmi admina

- Ze robisz to w trybie czystej instalacji

 

dfMwFUe.jpg

 

ZvkRxxs.jpg

 

Link to comment
  • Administrator

Chciałbym móc coś więcej pomóc, nie znajduję innego logicznego wytłumaczenia czemu brakuje plików po instalacji, w logach widać że są instalowane i kopiowane do folderów... Cokolwiek się z nimi dalej dzieje jest już winą komputera a raczej systemu i jego oprogramowania i ustawień.

Link to comment

Owszem sa kopiowane , tylko znikaja po nacisnieciu guzika Zakoncz. To nie wina kompa zapewniam. Instalacja systemu od nowa nic nie dala nawet , ciagle ten blad z karuzela i minimapa . Reszta modow dziala poprawnie. Wiec to napewno nie wina kompa.

Nawet podczas instalacji specjalnie raz otworzylem katalog wlasnie z "\res_mods\configs\xvm\Aslain" gdzie zapisuja sie te pliki , sa w czasie koncowych ustawien tworzone jakies tymczasowe pliki po czym te od karuzeli , login, minimapy i markerow znikaja wraz z tymi plikami tymczasowymi.

 

Po uruchomieniu gry sa takie widoki i blad 

shot_104.jpg

Edited by kwasek32
Link to comment

sprawdze Twoja metode

 

Reset robiony i tez nic nie pomogl...

To wina instalatora na 100% a nie kompa. 

Takie oto pliki jak w zalaczniku sa tworzone w czasie konczenia i zamykania programu instalacyjnego po czym plikow ktore w instalatorze zaznaczylem nie ma w folderze. I to napewno nie wina kompa bo juz proby byly robione na 4 komputerach i wszystkie 4 niby mialy by miec ten sam blad ?

Instalujac wersje 08 wszystko normalnie chodzi a wersja 20,21 robi takie szopki ? 

 

Blad wyskakuje przez scriptloader pro ...

Edited by kwasek32
Link to comment
16 hours ago, Dawidovs1978 said:

 jak kończyłeś instalacje masz zaznaczone czyść pliki python.log bo u mnie akurat to zrobiło problem teraz próbowałem

 nie wiem może to głupie pytanie ale u mnie pomogło 

 

Dzieki za pomoc @Dawidovs1978 , plusa bym dal ale nie wiem jak :D

 

@Aslain

Problem rozwiazany , posta mozna zamknac.

 

Dzieki 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.