Attention: from 24th July to 10th August I will be in a very weak internet zone. It's unlikely that I'll release any updates in that time, I probably cannot provide any support either. Unless I find a strong signal on some mountain top. / Uwaga: od 24 Sierpnia do 10 lipca będę w strefie gdzie jest zbyt słaby internet żeby wypuszczać aktualizacje paczek. W tym czasie wsparcie z mojej strony będzie ograniczone. Przy odrobinie szczęścia może uda mi się znaleźć mocny sygnał, wtedy jest szansa na coś, ale nie obiecuję.

szczypiorPL

mod wyprzedzenia celu

4 posts in this topic

witam czy istnieje taki mod jak w temacie pozdrawiam

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co masz na mysli przez wyprzedzanie celu? Brzmi to troche jak cheat, jesli masz na mysli ze celownik ma pokazywac gdzie strzelac aby trafic w poruszajacy sie cel.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

dokładnie to co napisałeś bo strzelał do mnie gostek z 22km i każdy strzał miał trafny mimo ze pływałem zygzakiem zwalniałem cofałem itp :(

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Niektórzy mają skilla, a inni używają cheatów, nie da się stwierdzić podczas gry, nawet częste ammoracki wcale nie muszą znaczyć że ktoś gra na aimbocie. Z doświadczenia wiem że ilekroć kogoś zabiłem w trudnych warunkach (odległość, albo szybko jak się pojawił), dzięki własnym umiejętnościom, to potem byłem wyzywany od cheaterów i obiecywano mi bana i zgłoszenie do WG.

0

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!


Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.


Sign In Now