Attention: from 24th July to 10th August I will be in a very weak internet zone. It's unlikely that I'll release any updates in that time, I probably cannot provide any support either. Unless I find a strong signal on some mountain top. / Uwaga: od 24 Sierpnia do 10 lipca będę w strefie gdzie jest zbyt słaby internet żeby wypuszczać aktualizacje paczek. W tym czasie wsparcie z mojej strony będzie ograniczone. Przy odrobinie szczęścia może uda mi się znaleźć mocny sygnał, wtedy jest szansa na coś, ale nie obiecuję.

szczypiorPL

mod wyprzedzenia celu

4 posts in this topic

witam czy istnieje taki mod jak w temacie pozdrawiam

0

Co masz na mysli przez wyprzedzanie celu? Brzmi to troche jak cheat, jesli masz na mysli ze celownik ma pokazywac gdzie strzelac aby trafic w poruszajacy sie cel.

0

dokładnie to co napisałeś bo strzelał do mnie gostek z 22km i każdy strzał miał trafny mimo ze pływałem zygzakiem zwalniałem cofałem itp :(

0

Niektórzy mają skilla, a inni używają cheatów, nie da się stwierdzić podczas gry, nawet częste ammoracki wcale nie muszą znaczyć że ktoś gra na aimbocie. Z doświadczenia wiem że ilekroć kogoś zabiłem w trudnych warunkach (odległość, albo szybko jak się pojawił), dzięki własnym umiejętnościom, to potem byłem wyzywany od cheaterów i obiecywano mi bana i zgłoszenie do WG.

0