Attention: from 24th July to 10th August I will be in a very weak internet zone. It's unlikely that I'll release any updates in that time, I probably cannot provide any support either. Unless I find a strong signal on some mountain top. / Uwaga: od 24 Sierpnia do 10 lipca będę w strefie gdzie jest zbyt słaby internet żeby wypuszczać aktualizacje paczek. W tym czasie wsparcie z mojej strony będzie ograniczone. Przy odrobinie szczęścia może uda mi się znaleźć mocny sygnał, wtedy jest szansa na coś, ale nie obiecuję.

fuchsikPL

Niedziałające statystyki sesji

4 posts in this topic

Witam

Mój problem polega ma tym iż nie ważne ile bitew zagram to moje statystyki sesji zawsze wyświetlają 0 problem doskwiera od dość długiego czasu i jest to nie zależne od tego który z modów na dane statystyki to jest

Edited by fuchsikPL
0

Zresetuj statystyki, przeinstaluj paczkę modów i zaznacz w niej że nie chcesz zabezpieczać statystyk sesji

0

Pewnie od ponad miesiąca może półtora mam podobny problem, wszystko działa tylko nie statystyki, dziś odinstalowałem całkowicie aslaina, wywaliłem całość z res_mods , świeża instalacja zgodnie z zaleceniami i dalej puste statystyki. Przy Yasenie pojawia się tabelka z zerami, a przy SS i RB pojawia się tylko puste okno komunikatu o wysokości ok 0,5cm.

Brak pomysłów. ;/ Może jakaś kombinacja modów, gdyż problem występuje na dwóch komputerach. Logi ze starszej wersji modpacka, ale na drugim kompie dziś instalowałem najnowsze o czym wyżej pisałem i bez zmian.

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

0

Najnowszy update pomógł z Yasenem , natomiast SSiRB nadal puste okno komunikatu, reszty nie sprawdzałem. 

0