Jump to content

dotacje :)


Recommended Posts

Za parę lat najlepszym rozwiązaniem płatności w internecie będzie PayPal więc nie mów bzdur, że nie zamierzasz zakładać. A jak chcesz, żeby Aslain podał ci numer konta to do niego po prostu napisz prywatną wiadomość :)

Link to comment

Za parę lat najlepszym rozwiązaniem płatności w internecie będzie PayPal więc nie mów bzdur, że nie zamierzasz zakładać. A jak chcesz, żeby Aslain podał ci numer konta to do niego po prostu napisz prywatną wiadomość :)

 

Nie wiem skąd ta pewność co do PayPala ale ok. Nie ładnie się zachowałeś. Jego sprawa czy chce mieć tam konto czy nie. Widocznie ma jakieś powody...

  • Upvote 2
Link to comment
  • Administrator

Ja tam bronic PayPala nie bede, ale nie ma co sie bac ze kasa zniknie czy cos, to powazna firma, w prawdzie parabank ale podstawowe narzedzie platnosci na ebayu - nie pozwolili by sobie na negatywne pr.

 

Kto chce to uzywa, kto nie chce, moze napisac do mnie nr. konta.

Link to comment

Swojego czasu przez pocztę polską straciłem 200 zł plus 1200 kosztów egzekucji. Komornik powiedział bym druczkiem z poczty podtarł sobie tyłek. ( gość był w programie uwaga) A poczta polska powiedziała (napisała) że jest, jako instytucja państwowa prawnie chroniona od ponoszenia konsekwencji za niedostarczenia przekazu. Tyle wstydu w pracy, tyle stresów. Od tamtej pory wszelkie płatności tylko i wyłącznie dokonuje przez bank.

Link to comment

Witam, odgrzeje troszkę kotleta :) jak w temacie, chętnie bym Aslain'a zapytał przez PM, ale on nie odbiera domofonu ;) ( chyb inbox jest full albo jako admin bloknął sobie tę opcję :D ) 

Jak ktoś ma jakiś NIUS na temat innej , bardziej polskiej metody wsparcia to daj znać :) pozdro

 

PS.

 to nasz osobisty wybór czy używamy konta, karty kredytowej czy owego paypala, to że ogrom ludzi tego używa nie znaczy że jest to oblig, niestety nie mam PayPala, FB i innych dupereli. Nie jestem z tego powodu jakoś specjalnie dumny ale taki jest mój wybór, jak chce po robocie się z kimś wódki napić to nie musze tego fotografować i słać na ryjbuka po prostu nauczony z lat wstecznych cenie sobie kontakt "fizyczny" ;) A jak dla mnie wychodzenie z założenia, że za parę lat kazdy będzie tego używał bo takie to cudowne i jedyne w swoim rodzaju to jakby pierwszym przykazaniem miało być "ludzie jedzcie gówno miliardy much nie mogą się mylić" ;) pozdro sry jak kogoś uraziłem i sorki za offa :D

Link to comment
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.