Jump to content

Błąd podczas ładowania map


Recommended Posts

Witam, 

Dziś zaktualizowałem grę i wgrałem nowe mody.

Po wybraniu czołgu i kliknięciu bitwa dla bitew losowych (innych nie sprawdzałem), podczas ładowania mapy, wyskakuje windowsowe okno: program przestał działać.
Jednak po ponownym uruchomieniu (czasem uruchamia się automatycznie po zamknięciu okna błędu), gra wczyta się normalnie i przeniesie Nas na pole bitwy. 

 

Pliki:

python log

 

 

_Aslain_logs.zip

xvm.log

DxDiag.txt

Link to comment

ja mam identyczny problem.

Podczas wczytywania bitwy, pod sam koniec zawiesza mi grę. Po tym wczyta mi bitwę normalnie, ale bez dźwięku silnika i dźwięków trafień).

Dziś przeinstalowałem grę. Myślałem, że to pomoże, ale bez efektu. Zagrałem 3 bitwy normalnie i przy 4 zwieszenie. Później to już prawie co każdą.

Aż mnie szlag trafia....

Czyli jaka sugestia? Odinstalować XVM?

Dodaje logi.

 

_Aslain_logs.zip

_Aslains_Installer.log

_Aslains_Installer_CompList.log

_Aslains_Installer_Extractor.log

_Aslains_Installer_Options.inf

xvm.log

edit + python.log

 

python.log

Edited by Arkoma
Link to comment
  • Administrator

Dzięki, możesz sprawdzić bez moda Battle Observer? Generalnie to nie widze jakichś specjalnie dziwnych błędów w logach.

 

Często jesli gra wiesza się przed załadowaniem jest spowodowane że jakichs firewall/antivir przyblokował moda który komunikuje się z netem, i jak nie może to wysypuje gre, kiedyś był też problem jeśli ktoś rozmawia na Team Speaku w czasie ładowania bitwy to może nie załadować się bitwa.

Link to comment

Aslain. Odisntalowałem Battle Observer i nic to nie zmieniło.

Arwena. Dziękuję za sugestię, ale nie używam skryptów do celowników.

Nadzieja w następnej aktualizacji, ale może uda mi się znaleźć jeszcze przyczynę.

Link to comment
  • Administrator

W tym przypadku polecam metodę prób i błędów, usuwać mody po jednym, i sprawdzić w którym momencie przestanie się to robić.

 

Zacznij od Hangar Manager 'HangMan' z kilkoma garażami (by goofy67), pare osób czasami ma z nim problem podobny do opisywanego.

Link to comment

Będę sprawdzać. Aczkolwiek gry nigdy nie wywaliło przy wejściu do garażu albo po bitwie. Zawsze dzieje się to podczas wczytywania bitwy, już pod sam koniec, kiedy ma zniknąć lista uczestników a pojawić się widok maszyn (czyli widok 3d). Zawsze po tym jak uwiesi grę, to po ponownym uruchomieniu zawsze, ale to zawsze wczyta się bitwa (ale bez dźwięku silnika czołgu). Później potrafi działać ok przez 2-3 bitwy a czasem co bitwę uwiesza się).

Link to comment

Witam mam to samo ale nie wychodzi mi okno windows tylko sie zawiesza i nie idzie nic zrobic. Zawiesza sie przy koncu ladowania mapy dlugo ladujac do tego momentu

Jak sie zaladuje po wylaczeniu i wlaczeniu nie ma dzwiekow silnikow i klatkuje obraz tak jakby lagi byly ping 74

Mialem celownik Jimbo v1 ale przed chwila go odinstalowalem dalem inny problem nie znikl. Paczka aktualna

zalaczam co trzeba

Paczka instalowana na czysto ciasteczka i dlc usuniete

xvm.log

python.log

_Aslain_logs.zip

Link to comment
17 godzin temu, madziar napisał:

witam... mam ten sam problem - czy przypadkiem nie macie zainstalowanego celownika Jimbo v1 ??

 

w moim przypadku gra zawiesza sie - ctr.alt.del - menadzer zadan - czasem gra sama odpali sie na nowo (w takim przypadku brakuje dzwiekow pojazdu / odglosow strzalu z dziala etc.) 

jesli musze odpalic gre "z palca" - wszystko jest Ok - wrzuca mnie z powrotem do bitwy do ktorej chcialem dolaczyc 

 

w zalaczniku logi:

xvm.log

python.log

_Aslain_logs.zip

Link to comment
  • Administrator
On 2/11/2017 at 4:57 PM, madziar said:

w moim przypadku gra zawiesza sie - ctr.alt.del - menadzer zadan - czasem gra sama odpali sie na nowo (w takim przypadku brakuje dzwiekow pojazdu / odglosow strzalu z dziala etc.) 

jesli musze odpalic gre "z palca" - wszystko jest Ok - wrzuca mnie z powrotem do bitwy do ktorej chcialem dolaczyc 

 

w zalaczniku logi:

xvm.log

python.log

_Aslain_logs.zip

 

Gralem 5 bitew na tych samych modach, bez problemow.

Link to comment

Akurat tak się składa, że miałem Jimbo v1.

Zainstalowałem Jimbo v2 - dalej gra się wiesza.

Logi pythona czyszczę przy każdej instalcji. Mody przeinstalowywałem już z 20x.

Aslain, gra czasem potrafi dzisłać 5 bitew pod rząd bez wysypania się a czasem wysypuje się co bitwę.

Dalej nie wiem co jest przyczyną. Nie testowałem jeszcze wariantu z ostatnim celownikiem.

Link to comment

U mnie występuje podobny problem głównie przy pierwszym wejściu na bitwę a później co którąś bitwę bardzo długie wczytywanie, wchodziłem gdy już bitwa trwała nawet 2min. Zaobserwowałem pewną zależność tego zjawiska, występuje gdy mam włączoną przeglądarkę i na niej kilka otwartych zakładek. Jak już wystąpi coś takiego nie wystarczy zamknąć przeglądarkę ale trzeba zresetować kompa albo przed włączeniem wota zamknąć część stron.   

Link to comment
  • Administrator
1 hour ago, Arkoma said:

Akurat tak się składa, że miałem Jimbo v1.

Zainstalowałem Jimbo v2 - dalej gra się wiesza.

Logi pythona czyszczę przy każdej instalcji. Mody przeinstalowywałem już z 20x.

Aslain, gra czasem potrafi dzisłać 5 bitew pod rząd bez wysypania się a czasem wysypuje się co bitwę.

Dalej nie wiem co jest przyczyną. Nie testowałem jeszcze wariantu z ostatnim celownikiem.

 

Ciężka sprawa jak jest taka częstotoliwość występowania to nie mam jak za bardzo sprawdzić, logi pythona czasem pomagają, innym razem nie.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.