Jump to content

Problem z celownikami (np. minimalistyczny )


Recommended Posts

Od jakiegoś czasu prawie każda nowa paczka powoduje "wysypanie się celownika". Polega to na tym że środek (głównie w trybie snajperskim ) nie wygląda tak jak powinien.

 

Przykład - celownik minimalistyczny - zamiast krzyżyka na środku - jest "daszek". Parę wersji temu ( z 3 tygodnie?) nagle wszystko wróciło do normy, ale po kolejnych aktualizacjach - ciągle jest błąd - nie mam już pomysłu co to jest - grę instalowałem na nowo z 3 razy... HELP

 

ps. Na zdjęciach pokazany celownik z błędem, i prawidłowy

 

 

python.log

xvm.log

_Aslains_logs.zip

B3ksqkG.png

0mJjar5.png

Link to comment

Przeinstalowałem grę jeszcze raz, wyzerowałem wszystko co się da.

 

Standardowe - defaultowe ustawienia celownika snajperskiego są takie jak na drugim obrazku. Znacznik centralny powinien być Kształt A typ I a nie jak u Ciebie widzę T.

 

Tu mam zdjęcie jak w ustawieniach wygląda celownik minimalistyczny w oknie ustawień trybu snajperskiego - widać charakterystyczne rameczki wokół centralnego punktu.

 

Na drugim zdjęciu - nowa instalacja, wyzerowane ustawienia, wgrana paczka od Aslaina - wszystkie ustawienia ODZNACZONE, wybrany JEDYNIE celownik mininalistyczny.

 

Widać na zdjęciu że już w ustawieniach trybu snajperskiego wygląda to inaczej / źle.

 

Załączam nowe logi.

python.log

xvm.log

_Aslain logs_.zip

zły wygląd.png

poprawny wygląd.jpg

Edited by DarthFlanel
Link to comment
  • Administrator

No to nie wiem, powinieneś mieć identycznie jak ja, nie widze powodu żeby gra pokazywała inne celowniki, nie ma to dla mnie sensu.

 

Widzę że używasz polskiej wersji gry, zmień na chwile na angielski i ustaw celownik sniperski tak jak ja mam na zdjęciu.

Link to comment
Dnia 28.01.2017 o 20:34, Aslain napisał:

No to nie wiem, powinieneś mieć identycznie jak ja, nie widze powodu żeby gra pokazywała inne celowniki, nie ma to dla mnie sensu.

 

Widzę że używasz polskiej wersji gry, zmień na chwile na angielski i ustaw celownik sniperski tak jak ja mam na zdjęciu.

 

Sęk w tym że przez rok wszytko było dobrze, potem źle, potem jedna paczka było ok, i od ok 10 ostatnich już znowu było źle.

 

Aby dobrze działały celowniki - ustawienia celownika w grze powinny IMO być defaultowe - Twoje nie są, co widać po screenie ( obrazek zielonej ramki wokół centralnego celownika, oraz T-snapped - to nie jest domyślne ustawienie - sprawdzałem na innym koncie).

 

Niestety, nie mogę znaleźć nikogo z tym celownikiem żeby porównać problemy.

 

A tak z ciekawości - wgrałem dla zabawy dwa inne celowniki -  niszczyciel, i jeszcze jakiś - oba wyglądają tak jak powinny - co widać w Ustawieniach Celownika/Snajperski - że środek jest taki jak powinien być - wgrałem na nowo celownik minimalistyczny - i już w oknie ustawień nie ma prawidłowego środka, tylko jest systemowy czarny daszek...

Edited by DarthFlanel
Link to comment

Potwierdziło się to co myślałem - na takich samych ustawieniach, u mnie nie wyglądają prawidłowo celowniki Taipei, Strike i Minimalistyczny ( chodzi o centralny punkt w trybie snajperskim i normalnym ).


Nie jest tak jak próbowałeś mi podpowiedzieć, żeby zmienić ustawienia celownika na Twoje - te co mam są standardowe - i na nich to kiedyś działało ( widzę że u innych też działa ) ale u mnie nie.

 

Nie wiem co począć, bo grę przeinstalowywałem z 10 razy...

 

Na obrazku - defaultowe ustawienia celownika snajperskiego - akurat J1mbo wygląda poprawnie...A Taipei już nie

3sdUGQb.jpg

Edited by DarthFlanel
Link to comment
  • Administrator

Zaktualizuję fotkę aby przedstawiała domyślne ustawienia celownika. Jak widzisz uzyskać się taki celownik jak na tamtej fotce da, po prostu autor celownika zamieszał tak w swoim modzie, ja nie mam mozliwosci zmienienia tego. 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Cześć, ja mam większy problem ponieważ celownik Miecz Domoklesa wygląda całkowicie inaczej niż powinien ( nie ma np tego "ładującego się" kółka. Instalowałem nawet grę po kilka razy i nie pomogło. Przestałem już próbować i czekam na nową wersję. dziwne tylko, że u innych graczy to działa. No cóż przyznaję, że jestem noga w sprawach informatycznych :)

 

Link to comment
  • Aslain locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.