Jump to content

Problem z całą paczką Aslaina


Recommended Posts

narazie to Ty wstawiasz kolejne tematy BEZ LOGÓW.  BEZ SCREENÓW. tylko płacz i narzekanie. naucz się kolego zgłaszać problemy .. naucz się czytać.
bo problemem jesteś TY. wystarczy uninstall Modpacka i gra działa bez problemów.
2gi temat od Ciebie. drugi bez jakichkolwiek informacji poza Twoim płaczem.

  • Upvote 1
Link to comment
1 hour ago, Smoq said:

narazie to Ty wstawiasz kolejne tematy BEZ LOGÓW.  BEZ SCREENÓW. tylko płacz i narzekanie. naucz się kolego zgłaszać problemy .. naucz się czytać.
bo problemem jesteś TY. wystarczy uninstall Modpacka i gra działa bez problemów.
2gi temat od Ciebie. drugi bez jakichkolwiek informacji poza Twoim płaczem.

nie wiem co to logi - nie każdy musie wiedzieć żeby zauwazyć, że paczka stwarza problemy - screen z wyrzucenia z gry?? - ciekawa propozycja.

Masz racje moje pisanie na tym forum jest bez sensu skoro taki buc jak ty uznaje to za wypłakiwanie się. No cóż, takie mamy czasy, że buce tłumaczą co oznacza informacja przy tym temacie - Miejsce w którym można pisać o problemach i błędach mojego modpacka i konfigu XVM.

Nie życzę powodzenia, a raczej przestudiowania definicji pojęcia Kultura Osobista

Link to comment

Ja z kolei odpowiem tak. Dziś wyszła nowa paczka WG w postaci wersji 0.9.17.1. Autorzy modów JESZCZE nie umieścili swoich poprawek(nowych wersji), więc MA  PRAWO NIE DZIAŁAĆ.

 

A jak temu zapobiec? Są 2 rozwiązania:

1) grać bez żadnych modpacków  - (ja tak robię)

2) cierpliwie poczekać około 1tygodnia na wypuszczenie przez autorów nowszych wersji swoich modów, i jednocześnie pozwolić @Aslainowi na uzupełnienie swojej paczki o te nowsze wersje modów.

 

Więc należy wybrać jedną z powyższych wersji... A czy się ktoś dostosuje (po treści postów w dziale pomoc) - wątpię...

Link to comment
55 minutes ago, zwitek1 said:

nie wiem co to logi - nie każdy musie wiedzieć żeby zauważyć, że paczka stwarza problemy - screen z wyrzucenia z gry?? - ciekawa propozycja.

Masz racje moje pisanie na tym forum jest bez sensu skoro taki buc jak ty uznaje to za wypłakiwanie się. No cóż, takie mamy czasy, że buce tłumaczą co oznacza informacja przy tym temacie - Miejsce w którym można pisać o problemach i błędach mojego modpacka i konfigu XVM.

Nie życzę powodzenia, a raczej przestudiowania definicji pojęcia Kultura Osobista

drogi bucu.

jakbyś miał coś w głowie. to polecam PIERWSZY od góry temat w tym dziale.

JAK ZGŁASZAĆ BŁĘDY. wejść. poczytać, zrozumieć. już wcześniej zrobiłeś temat odnośnie celownika jakieś 12 min po wpisach 2 innych (w tym moim) bez jakichkolwiek informacji i tam także Ci napisałem że już o tym było pisane. ale najwyraźniej wielki szczekacz wie wszystko. nie pasuje - nie używaj modów.

bo nie dałeś żadnego raportu dla Aslaina. tylko płacz i narzekanie.

na przyszłość. dowiedz się JAK coś robić a potem to rób.
kultury to Tobie brak. jak i Studiowania czegokolwiek (ten dział i sekcja Jak raportować na przykład)

Edited by Smoq
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.