Jump to content

Zawieszenie gry pomiędzy ładowaniem a ekranem logowania.


Recommended Posts

Witam, próbowałem na różne sposoby - po zainstalowaniu xvm, beattle assistant, statystyki od YassenK i auto-equip (nic więcej nie potrzebuję), jak napisałem w temacie gra zawiesza się (czarny ekran z możliwością pomerdania kursorem myszy, nic więcej nie widać). O ile dobrze pamiętam to w tym miejscu powinien się wyświetlić filmik gry, kiedyś była opcja w modpacku "nie pokazuj filmu", obecnie jej nie widzę, może gdzieś tutaj jest kolizja powodująca przerwanie ładowania gry?

Próbowałem wrzucić też czysty xvm, po wyczyszczeniu res mods - efekt był ten sam, zawieszka w tym samym momencie.

Gra po wybraniu rozruchu "bezpiecznego" w starterze uruchamia się normalnie.

Antywirus wyłączony na czas instalacji i później przy próbie rozruchu.

Chetnie skorzystałbym z Twojej paczki, jak mam w zwyczaju, ale pierwszy raz natknąłem się na problem, którego nie umiem rozwiązać we własnym zakresie.

Pozdrawiam!

_Aslain_logs.zip

Link to comment
47 minut temu, vandallo87 napisał:

Witam, próbowałem na różne sposoby - po zainstalowaniu xvm, beattle assistant, statystyki od YassenK i auto-equip (nic więcej nie potrzebuję), jak napisałem w temacie gra zawiesza się (czarny ekran z możliwością pomerdania kursorem myszy, nic więcej nie widać). O ile dobrze pamiętam to w tym miejscu powinien się wyświetlić filmik gry, kiedyś była opcja w modpacku "nie pokazuj filmu", obecnie jej nie widzę, może gdzieś tutaj jest kolizja powodująca przerwanie ładowania gry?

Próbowałem wrzucić też czysty xvm, po wyczyszczeniu res mods - efekt był ten sam, zawieszka w tym samym momencie.

Gra po wybraniu rozruchu "bezpiecznego" w starterze uruchamia się normalnie.

Antywirus wyłączony na czas instalacji i później przy próbie rozruchu.

Chetnie skorzystałbym z Twojej paczki, jak mam w zwyczaju, ale pierwszy raz natknąłem się na problem, którego nie umiem rozwiązać we własnym zakresie.

Pozdrawiam!

_Aslain_logs.zip

Hej.  Mialem dzis to samo co Ty  ale zainstalowalem  9.17.01._04   i teraz wszystko smiga, takze musiał byc jakis blad w ....._03

Link to comment
16 minut temu, Aslain napisał:

Załącz jeszcze logi pythona.

 

Zainstalowalem te same mody co w logach tutaj, i nie mam problemow. To cos na pc na ktorym sie to instaluje niestety nie wiem co, bo nie siedze przy nim i nie mam pojecia jak jest skonfigurowany.

 

 

w _03  byl jakis problem  czarny ekran wyrzucalo itd.   w paczce _04 wgralem to samo i juz jest ok, wszystko dziala.

Link to comment

Poddaję się, bez pomocy nie wymyślę nic. Próbowałem wszystkich konfiguracji z pominięciem xvm włącznie i jakakolwiek próba odpalenia wota z jakimkolwiek modem kończy się niepowodzeniem.

Szkoda, to moja ulubiona paczka i w żaden sposób nie chce się dogadać po tej aktualizacji z moim lapkiem. Bóg mi świadkiem, próbowałem jak się tylko dało.

Link to comment
  • Administrator
21 hours ago, vandallo87 said:

Załączam python, co do konfiguracji dorzucam dxdiag, choć nie sadzę, żeby był bardzo pomocny w tym przypadku.

python.log

DxDiag.txt

 

daro417:

ps. testowałem wersje paczki od _01 do 04

 

Jak bez modow tez masz problemy to pisz do WG

 

2017-02-24 19:29:47.093: INFO: [PY_DEBUG] Checking ./res_mods/0.9.17.1: mods not found
2017-02-24 19:29:47.093: INFO: [PY_DEBUG] Checking ./mods/0.9.17.1: mods not found

  • Upvote 1
Link to comment
2 hours ago, Aslain said:

 

Jak bez modow tez masz problemy to pisz do WG

 

2017-02-24 19:29:47.093: INFO: [PY_DEBUG] Checking ./res_mods/0.9.17.1: mods not found
2017-02-24 19:29:47.093: INFO: [PY_DEBUG] Checking ./mods/0.9.17.1: mods not found

 

Nie mam problemów bez modów. W chwili obecnej próbowałem ręcznie po usunięciu zawartości mods i res mods wrzucić samego yasena, autoequip i beattle assitant i cóż - nie ma ich w grze, pomimo fizycznego istnienia w res mods - czyli co by wychodziło, gra nie widzi katalogów z modami? :/

Edited by vandallo87
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.