Jump to content

Problem wywalania w trakcie bitwy


Recommended Posts

Problem występuje podczas bitwy. +/- w połowie bitwy wywala mnie do pulpitu. Wczytuje mnie normalnie znowu tak jak na początku bez problemu i po chwili od wczytania do gry i ruszenia, potrafi znowu mnie wywalić do kilku razy wywalić. Dopiero problem magicznie znika jak mój pojazd zostanie zniszczony. Średnio wywala co 3 bitwy. Czasami też potrafi wywalić bitwa po bitwie. Nie mam zainstalowanego żadnego celownika,mam standardowy z wot'a + nie posiadam też folderu vehicle,który mógłby również powodować wywalanie.

 

W garażu wyskakuje taki oto komunikat. Być może jest to spowodowane błędem 183,który się pojawił podczas instalacji paczki 04. Musiałem wtedy zignorować ten błąd,aby dokończyć instalację. Nie sądzę jednak,że to powoduje wywalanie podczas bitwy.

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

fdxcc.png

Link to comment

Wygląda na brak połączenia gry z twoim profilem na serwerze,uruchom instalatora gry,wybierz istniejący folder gry do instalacji,będzie pokazywał że ściąga całą grę,po połączeniu się z profilem na serwerze zakończy instalację.Usuń wszystko z res mods i zaloguj się w grze bez modów.Dobra rada,nie instaluj nic na dysku C,jak padnie sysatem to tracisz wszystko,albo antyvir usunoł twoje logi,albo zapora je bnlokuje.

Link to comment
  • Administrator
On 2/25/2017 at 1:16 AM, SirKrycha said:

Problem występuje podczas bitwy. +/- w połowie bitwy wywala mnie do pulpitu. Wczytuje mnie normalnie znowu tak jak na początku bez problemu i po chwili od wczytania do gry i ruszenia, potrafi znowu mnie wywalić do kilku razy wywalić. Dopiero problem magicznie znika jak mój pojazd zostanie zniszczony. Średnio wywala co 3 bitwy. Czasami też potrafi wywalić bitwa po bitwie. Nie mam zainstalowanego żadnego celownika,mam standardowy z wot'a + nie posiadam też folderu vehicle,który mógłby również powodować wywalanie.

 

W garażu wyskakuje taki oto komunikat. Być może jest to spowodowane błędem 183,który się pojawił podczas instalacji paczki 04. Musiałem wtedy zignorować ten błąd,aby dokończyć instalację. Nie sądzę jednak,że to powoduje wywalanie podczas bitwy.

_Aslain_logs.zip

python.log

xvm.log

fdxcc.png

 

 

Brak dostępu do konfigu: IOError: [Errno 13] Permission denied: u'C:/Users/Acer/AppData/Roaming/Wargaming.net/WorldOfTanks\\modsettings.dat'

 

To jest powodem ze te mody nie dzialają. Wykasuj recznie ten plik i przeinstaluj paczke. (w exploratorze windows wpisz %appdata% itd.)

  • Upvote 1
Link to comment
  • Administrator
1 minute ago, koonanreal said:

u mnie problem jest dokładnie taki sam, z tym ze nie wywala mi żadnego błędu. po prostu wywala z gry i odpala się od nowa. poza tym przy przejściu do pulpitu (Alt+TAB) często nie mogę do gry powrócić) - ale to raczej problem wargamingu jak pisał (GB-R)MarekTor

 

Tobie nie moge pomoc, bo nie zalaczyles logow :(

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use and Privacy Policy.